Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy kis segítség kéne. Ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kis segítség kéne. Ez normális? [Bővebben lent]

Figyelt kérdés
Arról van szó, hogy ma reggel találkoztam a csajommal. Már rég járunk, meg már volt petting is, de ma valahogy bevadultunk. Nem engedte, h kinyaljam, de azért bugyin keresztül csináltam neki. Ez már lassan 10 órája történt, de most hirtelen vmi hányinger féle jött rám, a gyomromban. Normális ez ? S ha ez így van, akkor mi lesz, ha nyalásra kerül a sor ? Ti hogy voltatok ezzel ? Légyszi vegyétek komolyan. Kössz.
2010. júl. 1. 22:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet,hogy romlott volt az ebéded?Vagy csak 10 óra hossza elteltével gondoltál bele,hogy mit is tettél.
2010. júl. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem függ össze a kettő.
2010. júl. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Mostanra kicsit lenyugodtak a dolgok belül, megnéztem egy filmet. Őszintén szólva nem tudom, h mi a gond, de nagyon ritkán szokott hányingerem lenni. Lehet, hogy furcsa volt az egész és csak hozzá kell szokjak. Nem ? :|
2010. júl. 1. 23:19
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
ufó votl és belédpetézett. azért nem engedte, hogy levedd a bugyiját mert ott is van egy feje. amit nedvesnek éreztél az a második szája volt amin keresztül jöttek a petéi. két hét múlva felzabálnak belűről és szétrobbansz. a viccet félretéve, sztem bepánikoltál, gondolom ez az első csajod, vagy a seggeden még ott a tojáshéj. ne foss, belejössz, meg ő is, aztán durrbele.
2010. júl. 3. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szex után hányinger? Sztem terhes lettél :P :O


Am csatlakozom az előttem szólóhoz, tuti csak kis pánik, nyugodj szépen meg. Gondolom ez volt az eslő akciód. Legyen még pár ilyen "szexecske", nyalakodás mindkét részről, és ha már elégggé megszokott kettötök között az ilyen intimitás, akkor mehet a virsli a sütőbe ;)

2010. júl. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Milyen szövegek..elképesztő. XD Imádom ezt az oldalt. :D
2010. júl. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Arra nem gondoltál, hogy felment a vérnyomásod?Az okozhat ilyet, de az ideg is, a stressz is.Nem kell rögtön a nyalakodást, mint okot ide sorolni.:D
2010. júl. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Bugyin keresztül nyaltad???
2010. júl. 7. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!