Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kell elfogadnom 34...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell elfogadnom 34 éves férfiként - hogy soha nem lesz már párkapcsolatok?

Figyelt kérdés
Nem érezhetem többé a szerelmet, mert nem akarok megváltozni. Illetve ezen körülmények között nem fogok. De ez mind1 mert a lényeg hogy amíg élek úgy tűnik hogy egyedül maradok. Hogy lehet ezt elfogadni?

2019. febr. 24. 17:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

'mert nem akarok megváltozni.'


Mit kell elfogadnod? Ezt a döntést te hoztad. Nincs mit elfogadni. Szóval ne nyavalyogj.

2019. febr. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
#1 akkor a saját döntésemet kell elfogadnom. Végül is igazad van. Viszont az már nem az én döntésem hogy ilyen szár ez az élet. Nem én alkottam ezeket a feltételeket. De még az a jó hogy azért vége lesz egyszer ..
2019. febr. 24. 17:20
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ne sajnáltasd magad! Igen, a Te döntésed, tehát vagy elfogadod, vagy feladod az elveidet és mégis ismerkedsz.

Biztos ér pár csalódás, biztos nem találod meg rögtön az igazit, de ezzel így vagyunk mindannyian. Mégsem adjuk fel!

2019. febr. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Az a helyzet hogy már feladtam egy ideje. Ezért most drogfüggő lettem. Be kéne mennem rehabra, mert így már semmit sem tudok csinálni. Csakhogy minek kűzdenék fél meg 1 évet? És utána? Megint szár lenne az egész, és ugyanúgy semmi nem jönne össze. De jó. Igazatok van. Elfogadom hogy nem tudok itt élni normálisan ezen a földön.
2019. febr. 24. 17:32
 5/8 anonim ***** válasza:
Szervezz magadnak egy egy személyes jó kis napot, menj el ide-oda, érezd jól magad, a nap végén pedig mondd el magadnak, hogy ilyen lesz az életed hátralevő része is. 👍
2019. febr. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Elhagyott a barátnőd mert nem tudtál leszokni a függősègről ès most azt gondolod, hogy soha senkid nem lesz?

Ugye jól èrtelmeztem a kèrdèst.


Meg tudsz változni ha akarsz! De te olyan vagy mint èn másèrt megváltoznál ha lenne egy lány akiből elèg erőt meríthetnèl bármire kèpes lennèl. Figyelj lesz mèg ilyen lány az èletedben biztos de előbb tanuld meg èrtèkelni meg szeretni magad ès magad miatt gyere le a függősègről aztán utána jöhet az igazi!

2019. febr. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

#6

Igen - Jól érted a helyzetet.

Remélem igazad lesz..

Igyekezni fogok!

Azonban elég súlyos függőségem van már, és kilátástalan az egész..

De nem adom fel. Egyedül fogom megoldani ezt. Vagy sikerül - vagy nem - majd kiderül...

2019. febr. 24. 21:40
 8/8 anonim ***** válasza:

Neked legalabb volt parkapcsolatod....

Nekem meg az sem, es szuz is vagyok. Na mit szolsz? Helyemben Dunanak mennel???


34/F

2019. febr. 25. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!