Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A párkapcsolatok hány %-ában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párkapcsolatok hány %-ában van asszonyterror szerintetek, ahol a nő diktál?

Figyelt kérdés
Szerintem olyan 60% simán lehet.
2018. szept. 21. 21:40
 1/8 anonim ***** válasza:
61%
Hosszú párkapcsolatokban 100%. :)
2018. szept. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%
Én azt nem nevezném PÁRkapcsolatnak, ahol bármelyik fél diktál. Nyilván vannak dominánbdabb területek, pl nálunk én értek jobban a gyerekekhez -pedagógus vagyok-, így többet nyom az én szavam a nevelési dolgokban, a férjem meg jobban bánik a pénzzel, így ő mondja meg, miből tudunk gazdálkodni egy felújítás vagy nyaralás során. Ha mindenben csak az egyik fél dönt, az nem egészséges, egyikőjüknek sem.
2018. szept. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
Az nem párkapcsolat ahol bármelyik fél részéről terror van..
2018. szept. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
6%
Egyre több és inkább a nők oldaláról mert pasi többlet van. Egy pasi nem találna egykönnyen csajt így egy kis p....na reményében hagyja hogy papucsot csináljanak belőle.
2018. szept. 21. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Alapból max. 20%-ban.
2018. szept. 22. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Minden székely és sváb családban...
2018. szept. 22. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Miután a családi bántalmazások elszenvedői nagy részt nők, úgy gondolom, hogy nem lehet több 20-30% nál, ahol a nő irányít. És ez sem mindig terror, nagyon sok pasi keres olyan nőt, aki irányít.
2018. szept. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
szerintem 70-75%-ban, pont annyiban mint a válások ahány százalékát adják be nők. ha nem tetszik vmi a nőnek, ultimátumot ad, vagy megteszi a férfi, vagy otthagyja. a férfi igyekszik megtenni (persze van kivétel...), de a nőnek soha nem lesz jó semmi (egyszerűsítve). majd fogja magát, s elválik, elvisz mindent, hisz jár neki ugye? a következő jobb lesz, ez az alak szemét, stb.. majd megint ugyanez a kör, újra és újra... s mikor betölti a 40et akkor jön h a szemét férfiak.
2018. szept. 23. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!