Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Budapesten szerintetek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Budapesten szerintetek a párok hány %át tartja az össze hogy drága az albérlet és csak együtt tudnak megélni normálisan?

Figyelt kérdés
Én minimum 30 % ot mondanék.
2019. febr. 24. 20:01
 1/6 anonim ***** válasza:
94%
Óh, van az 50 is. :(
2019. febr. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az keres lakotarsat.
2019. febr. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Oké, és akkor ezt miért hívják párkapcsolatnak?
2019. febr. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
68%
És szerinted vidéken a családi házakban hány % az, aki csak azért nem válik el, mert lehetetlen egyedül fenntartani? Az egész fiatalságom arról szólt, hogy olyan férfiak mellett éltem, akiket vagy én nem szerettem, vagy engem nem szerettek, de nem tudtam szakítani, mert megfagytam volna a saját házamban. Meghaltak a családtagjaim, huszonéves voltam nettó 70 ezres fizuval. A kutyáim miatt pedig nem mehettem egy kis lyukba, szükségem volt kertre. Végigcsináltam. Ez Magyarország.
2019. febr. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nyilván az irreális árak miatt Pesten gyakoribb, mint vidéken. Itt 50 ezerért teljesen rendben lévő albik vannak. Bár én azt vallom, hogy aki nem tud egyedül megélni az ne menjen fel Pestre. Hogy az ilyen kapcsolatoknak mi értelme van azt ne kérdezd. Inkább költöznék le vidékre ahol meg tudok élni mint hogy olyannal éljek együtt akit rohadtul nem szeretek. De mindegy, engem abszolút nem érint, hogy ki mit csinál. Az a lényeg, hogy én nem fogok ilyenek miatt ottragadni senki mellett. Te sem tudom minek foglalkozol vele. Aki ilyen hülye az maradjon is a kedves "párja" mellett, több normális ember jut nekem.
2019. febr. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hány százaléka él az embereknek olyan pár mellett, akivel muszáj mert így tudják fenntartani a saját házukat? Megkockáztatom, hogy legalább a 50-60%

Ez a valóság és nem csak Magyarországon. Együtt könnyebb. Fiatalon a szüleid finanszírozzák, hogy válogathass. Kivalasztod a legjobb partyt. Utána mi jön? Remeled, hogy jó lesz. A pénzes szingli anyuka csak a filmekben létezik.

2019. febr. 24. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!