Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Szeretnék összeköltözni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék összeköltözni a párommal, hogy mondjam el? 20/L

Figyelt kérdés

OKJ képzésre fogok menni ettől a hónaptól kezdve , havonta kapni fogok 50 ezret, fél évig. Ő már külön albérletbe lakik, aztmondta szeptembertől összeköltözne velem, de én akár következő hónap végén, nem szeretek már itthon lakni, sokkal jobban érzem magam vele. 2,5 éve vagyunk együtt.

Neki van már munkahelye 150 ezret megkapja havonta.

Szerintetek várjak inkább ?



2016. jún. 5. 15:49
 1/7 Linó03 ***** válasza:
Szerintem nyugodtan mondd el neki, és meg tudjátok beszélni.
2016. jún. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanúgy mondd el neki, mint ahogy azt ide leírtad.


Ha szeptembertől ő is összeköltözne veled, akkor nem hiszem, hogy bánná a dolgot!

2016. jún. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
93%
Mondd el neki hogy erre gondoltal. Viszont sajnos ez a 200 ezer ft osszbevetel nagyon keves arra hogy megeljetek.
2016. jún. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Fogod azt tök nyíltan elmondod. Ha szeret és tisztel téged, nem fogja leszedni a fejed, amiért ilyen eszedbe jutott.
2016. jún. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy álltam elő nőként ezzel a páromnak hogy mi nem beszéltünk még erről. Sajnos én nemleges választ kaptam, de túléltem a kapcsolatunk sem ment rá még nem áll készen megértettem szóval ne parázz beszélj vele erről :)
2016. jún. 5. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 omba ***** válasza:
100%

Szinte mindent elmondok a páromnak, mert a párom.

Ezt miért i ne mondanád.

Lehet persze negatív válasz (bár nem úgy tűnik), de azon meg ne sértődj!

2016. jún. 6. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Fél évig lesz csak biztos a pénzed, utána kétes hogy mennyi idő mire munkát találsz. Ezt kalkuláld bele, hogy emiatt lehet negatív a válasz!

Én is így voltam, amíg tanultam és kaptam az ösztöndíjat (havi 66ezret) addig nem költöztünk hisz addig jó, de utána 150ből pl fenntartani két embert nem lehet. Majd akkor ha már lesz munkahelyed és nem 200ból kell megélnetek ketten vagy csak 150ből, amiből még egy csomó a lakhatás költsége, könnyebb lenne úgy. Kaukció is van (3havi általában) lehet neki nincs félretett pénze erre.

2016. jún. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!