Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy nö el van jegyezve,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nö el van jegyezve, miért hiv fel, ha egy kicsit beiszik? Miért csinálja ezt? 25f

Figyelt kérdés

régen szimpatikusak voltunk egymásnak de sajnos az élet ugy hozta, h nem jöhettünk össze.. 2 éve már ennek.. neki lett egy pasija, akivel azota házasságot terveznek, nekem is volt barátnöm de szakitottunk..


szoval mostanában egyre többször felhiv mi ujság velem, meg nosztalgiázni támad kedve, visszaemlékszik..csak engem az bosszant az egészbe, h mind ezt akkor teszi, amikor hétvégén bepiál..nem alkoholista ne gondoljatok erre, nem csinálja mindíg....havonta egyszer max


mit gondoltok?? miért teszi ezt??


2019. febr. 25. 09:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mert mint mindenki, elgondolkozik azon, hogy vajon jó férfinak mond-e igent, és tud-e majd örök hűségben élni. Amikor meg részeg, előjön neki az az emlékkép, hogy téged még ki se próbált. Én csak a vőlegényt sajnálom, hogy nem tudja, mekkora lotyót készül elvenni.
2019. febr. 25. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az első középiskolás szerelmem csinálja ezt. 14 (!) éve szakítottunk, és mai napig ha beiszik, hivogat. Az első pár alkaommal szépen végig hallgattam, mondtam, nem, nincs esélye, hogy újra összejöjjünk, nem, nem szeretném ha elkezdene udvarolni, nem, nem, stb. Volt hogy eljött a munkahelyemre és ott vallott szerelmet halál részegen... Na mindegy, az utóbbi időben ignorálom. Nem veszem fel a telefont, nem válaszolok ha ír. Másnap ő keres, hogy bocsánatot kérjen a viselkedéséért. Aztán legközelebb újra ismétlődik az egész. Fogalmam sincs miért csinálja, de mióta nem foglalkozom vele, kevésbé bosszant.


A Te helyzetedben is azt mondom, fogalmam sincs, mi az oka, de ha csak hétvégén piásan keres, józanon nem, ráadásul párja van és menyasszony, akkor hagyd a saját lelki békéd érdekében.

2019. febr. 25. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Hamvas rétihéja ***** válasza:
100%

Mert... Nagy bánata van a menyasszonynak.

Forgatja a karikagyűrűjét, sajnálja a régi szeretőjét. :D

2019. febr. 25. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ilyen velem is volt. Eljegyzett nő, de olyan szerelmes lett belém... Persze én jó fiú voltam, nem léptem semmit. Utólag sajnálom, mert végül szakítottak, de akkor már késő volt.
2019. febr. 25. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!