Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szeretne gyereket?

Figyelt kérdés

Kérdésem párkapcsolati problémához kapcsolódik, mert ha jól érzem, akkor az problémát jelez.

Megbeszéltük, hogy jöhet a gyerekvallalas, 30as éveink közepén járunk. Viszont nem élvezett belém.

Ha vágyna gyerekre, mindenképpen belém élvezett volna, ugye?

Nem szeretném csak én erőltetni a gyerek témát, meg ha nem akar őszintén, azt tudni szeretném.


2019. febr. 25. 10:22
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
96%

Ha tudni szeretnéd, kérdezd meg.


De most te felfogod, hogy valaki ott volt a lábad közt benned, és vártad a cuccot, nem jött, és idejöttél kérdezni? És vele akarsz gyereket?

2019. febr. 25. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:

Beszéltünk róla, megbeszéltük, de nem az érdekel, amit mond, hanem hogy valójában mire vágyik.

Nem, nem vártam, rabiztam. Így is jó volt, csak elgondolkodtam. Ha vki vágyik rá, minden lehetőséget megragad, nem?

2019. febr. 25. 10:30
 3/26 anonim ***** válasza:
100%

Igen, jól gondolod. Ha egy férfi tényleg gyereket akar, akkor nem veszi ki, hanem bele lövi mint a gejzír.

De mi volt? Megbeszéltétek hogy akkor mától nem védekeztek? Vagy csak hamarosan nem?

2019. febr. 25. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

Beteg voltam múlt héten, és megbeszéltük, hogy ha meggyógyulok, utána jöhet.

De akkor minek mondja?

Miért kell hazudni? Jobb, ha megválunk egymástól?!

2019. febr. 25. 11:05
 5/26 anonim ***** válasza:
50%

Ez hogy függ össze a betegséggel?

Ki hozta fel ezt a témát? Simán belement? Nem erőltetted?

Mert ezen felállásban nem akar gyereket, mivel élesben nem élvezett beléd.

Ezt vele kell megbeszélni hogy ha megbeszéltétek, akkor miért szállt ki? Vagy bizonytalan, vagy nem akar még.

2019. febr. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

Én hoztam fel a témát, de nem erőltettem, és mondtam is neki, h nem is fogom. Én csak akkor szeretném, ha ő is.

Viszont sejtheti, h ezen sok múlik. Én már nagyon szeretnék, ha ő bizonytalan, inkább hagyjuk egymást. Ha nem érzi, hogy tőlem szetetne...

2019. febr. 25. 11:24
 7/26 anonim ***** válasza:

Mióta vagytok együtt? Szerintem ne ess neki. Várj még, mi lesz a következő együttlétkor. Lehet hogy idő kell neki, mire felfogja a dolgokat. A férfiak máshogy működnek.

Ha továbbra sem élvez beléd, akkor kérdezz rá, hogy most akkor mi van.

2019. febr. 25. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:

Nem akar.

Igazad van. Eltérőek az elképzeléseitek, nem kell együtt lenni. Keress olyan férfit, aki tőled akar gyereket.

2019. febr. 25. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
94%
De miért nem vele beszéled meg, mégis mit vársz tőlünk?!
2019. febr. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

Ez de gáz, kérdezd meg tőle inkább. Ahogy előttem írták.

De tudod a férfiak többségét izgatja, ha összekenheti a nőt, szóval egy esetből nem vonnék le következtetéseket

2019. febr. 25. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!