Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gyereket szeretnék, de a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyereket szeretnék, de a barátom még nem szeretne, volt már hasonló problématok? :- (

Figyelt kérdés

Sziasztok , 21 éves vagyok a barátom 31éves , gyereket szeretnék már nagyon egy éve vagyunk együtt de ö csak álandoán azt mondja hogy mindennek eljön az ideje , vagy hogy lagzi után, még megsem kérte a kezem :D :( .. nektek volt màr hasonló? Hogyan vettétek rá ?

Van jó munkahelye , jol keres, en is dolgozom 8honapja.

Annyira szeretnék egy picit :(



2019. jan. 21. 11:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
96%
Még te is gyerek vagy. 8 hónapja dolgozol? Tehát még semmi karriered nincs, mégis mire akarsz szülni? 1 éve vagytok együtt azaz még alig ismeritek egymást. Együtt éltek egyáltalán? Teljesen jó, hogy a barátod nem vállal be egy gyereket, ő legalább felelősségteljesen gondolkodik, ha már a barátnője nem tud. Nőj fel
2019. jan. 21. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
95%
Latom a 8 honap munka eleg is volt.
2019. jan. 21. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

"Hogyan vettétek rá ?"


A kérdésed arról tanúskodik, hogy a gondolkodásmódodban az akaratérvényesítés terén nem jelent problémát a manipuláció, a mások szabad akaratának figyelmen kívül hagyása és elfogadásának hiánya a saját komfortérzeted biztosítása érdekében.


Ha valaki valamit nem akar, akkor kénytelenek vagyunk azt elfogadni, mert ráerőltetni nincs jogunk.


Tegyük fel születik egy gyermeked.Ezzel a gondolkodásmóddal milyen mintát tudnál adni neki, milyen személyiségszerkezet kialakulásához vezethetne ez a minta?



Én ezt nem azért írtam, hogy megbántódj, hanem, hogy kicsit vizsgáld ezt más nézőpontból mint a te vágyaid.

2019. jan. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

meguntad a 8 hónap melót? :D


Ha már ennyire tervezgetés van, nem kéne előbb összeházasodni? De ez is, és a gyerek is, korai még 1 év után

2019. jan. 21. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Aki nem akar gyereket, az nem akar. Nem tudod rávenni, hogy akarjon.

21 évesen, 8 hónap munkaviszonnyal mit tudsz egyedül megadni egy gyereknek? Mert ha bármi történik, te maradsz vele egyedül, neked kell a következő 20 évben gondoskodni róla.

A pasid meg vagy fizet, vagy nem, lelép, és éli világát.

Sok férfi akkor is beijed, és otthagyja a terhes párját, ha 8 éve vannak együtt, és elvileg ő akarta jobban a gyereket. Ebben az életben nincs garancia arra, hogy ti is együtt maradtok. Ezért gyereket kizárólag akkor vàllalj, ha egyedül is megtennéd. Úgy értem, hogy teljesen egyedül, gyerektartás nélkül is. A legkönnyebb kibújni a fizetése alól, és a legnehezebb behajtani. De amikor egy sima nátha alatt 25 ezret hagysz a patikában, az a 25 ezer akkor se segít, ha becsületesen fizeti.

2019. jan. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
96%
Egy éve vagytok együtt, te 21 éves vagy bőven van időd még szülni. No meg az, hogy a párodnak jó állása van az nem azt jelnti hogy el is akar tartani téged meg a gyereket. Ő megdolgozott a munkájáért te még csak 8 hónapja dolgozol, szerintem te is foglalkozz most a munkával, ugyanis egyrészről a munkátatók nem szeretik, ha a nők elmennek szülési szabadságra, nyilván ha hasznos és nem pótolható munkaerő akkor működik, de ha amúgy pótolható vagy úgy penderítenek ki mint a sicc aztán meg babázás után azon kapod magad, hogy a 8 hónap tapasztalatoddal nem vesznek fel sehova. Saját lakásotok van már? Eleve én enélkül bele sem vágnék, nem akarnám kitenni a gyereket annak, hogy bármikor szólhatnak, hogy költözni kell mert a bérelt lakás tulaja már nem kíván minket a lakásába. Én idősebb vagyok nálad, régebb óta vagyok a párommal mint te, viszont nincs még lakásunk, nekem meg egyelőre csak gyakornoki munkám van, persze szeretnénk már gyereket, de tudjuk, hogy még nincs itt az ideje. És a párod is csak ennyit mond, nem azt, hogy nem szeretne, hanem hogy várjátok meg míg ott lesz az ideje. Ha nem érzi úgy, hogy készen álltok rá amúgy sem fogod tudni rávenni, vagy ha valamilyen zsarolással mégis, elképzelheted milyen élete lesz a gyereknek abban a tudatban, hogy az apja nem akarta (ezt sajnos nem lehet titkolni velem is úgy bánt az apám mint egy púppal a hátán,mert ő már nem akart volna harmadik gyereket anyám meg igen)
2019. jan. 21. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
79%

21 evesen gyereket szülni ???! Jezusom ... nem értem ki az aki már ilyen fiatalon el akarja magától dobni a függetlenséget , szabadságot , boldog életet

Jól átgondoltad te ezt? Gyerek nyűg macera teher plusz egy férfitól függnel anyagilag és egy férfi szolgája lennél plusz bébi csősz

2019. jan. 21. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
84%
Nézegesd: [link]
2019. jan. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 D. Brasco ***** válasza:
50%
Ilyenkor szokták kérdezni,hogy és mégis mire akarsz szülni?A járólapra?Vigyázz mert az hideg lesz.......legalabb a hapsidnak van esze,hogy nem csinal gyereket!Mondjuk tévedek,mert azért olyan sok neki sem lehet ha még mindig veled van!
2019. jan. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
95%
Már így is van gyereke, a te személyedben.
2019. jan. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!