Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Asszexuálisoknak nehezebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Asszexuálisoknak nehezebb társat találni? Többi lent?

Figyelt kérdés

Nyilvánvaló, hogy nehezebb mert eleve gondolom én, hogy kevesen vannak, és emelett ugye távolról sem biztos, hogy megfelelnek egymásnak.

Már jó ideje az sem érdekelt, hogy kapcsolatom legyen, de úgy gondolom talán egy ilyen kapcsolatnak még adnék egy esélyt, de fogalmam sincs hol lehetne ilyen nőt találni?

Van e esetleg valami erre specializálódott társkereső, vagy hasonló?

Ez is egy nehézség mert a való életben az ismerkedés során, optimális esetben nem éppen ezek kerülnek szóba először, így nem pazarolnám sem a magam sem a másik idejét.

Akik esetleg ebben a dologban tapasztaltak hogy és hol találtak társat? 27f



2019. febr. 25. 10:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Ismerősöm, nő, felment egy chat oldalra, és a fő fórumba beírta, hogy ő aszexuális és van-e hozzá hasonló férfi?


Volt pár aki meg akarta őt váltani és megmutatni, hogy milyen a jó szex, de aztán tálalt két pasit akikkel beszélgetett, az egyikből randik lettek, és most 2 éve házasok, 3 éve ismerték meg egymást.

2019. febr. 25. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Próbálkozni mindig ér. Akinek nehezen megy a társkeresés, annak általában könnyebben megfelel, ha talál valakit, aki éppen jó, akivel jól kijönnek. Erõs oka kell legyen arra, hogy azt mondja valakire, hogy nem felel meg neki, tehát elképzelhetõ, hogy ragaszkodik és szereti a társát, akivel úgy érzi, hogy összeillenek, nem fogja egy jelentéktelen ok miatt visszautasítani.

Akik könnyebben találnak társat, azokra jellemzõ, hogy válógatósabbak, nehezen fogadják el valakirõl, hogy az megfelelõ, mert mindig van jobb.


Azt nem tudom, hogy hol lehet ilyen társat találni, de szerintem valamennyire külsõbõl, vagy ismerkedés elején hozzávetõleg meglehet ítélni, hogy ki milyen.

Példa: Én nem vonzódom az extrovertált típusú emberekhez, gyakran sokakról ránézésre meg tudom mondani, hogy ki milyen, ez alapján szelektálhatom az embereket, ha ismerkedèsrõl van szó. Sokszor bevált.

Ha aszexuális nõt keresnék, akkor alapból kerülném az olyan nõket, akik nem tūnnek annak, pl. akiknek a viselkedésükbõl/stílusukból látszik, hogy szexuálisan vonzók akarnak lenni az ellenkezõ nem számára. Elõször is mindenképp nagyon szolid nõket keresnék, valamilyen szempontból megpróbálnék szelektálni úgy, hogy ne lõjek nagyon mellé, ha nem is épp aszexuális nõvel, de legalább olyan nõkkel próbálnék ismerkedni, akiknek kevésbé fontos a szexualitás.

2019. febr. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
47%
Kérdező nem nehéz, csak neked a természetes modját kell választanod egy 50-60 év közötti hölgyet,ő biztos nem akar majd pattogni rajtad akár 2 hettente 1 xer.
2019. febr. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!