Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szenvedelyes kapcsolat vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szenvedelyes kapcsolat vagy harmonikus?

Figyelt kérdés

ti melyiket tartjatok elorebb? Hany evesek vagytok? Korabban milyen kapcsolatotok volt a ketto kozul es akkor hany evesek voltatok?


Nekem par evvel ezelott volt egy kapcsim, ami igazabol nem volt egeszseges, megis a nagy veszekedessk, ordibalasok utan kibekultunk.... a vege fele pedig se veled se nelkuled kapcs lett es 3 evig voltunk egyutt amibol fel evet kulon toltottunk egy huzamban....


Jelenlegi pedig egy teljesen harmonikus kiegyensulyozott kapcsolatban vagyok benne ahol neha neha adodnak vitak kozottunk, de sok mindenben egyetertunk es egy a latasmodunk... megbizhatosag van egymas irant 100% nincs az a kis “ureg” koztunk amiben gyanusitgatnank a masikat..


Megis sokaig ugy ereztem hianyzik ez a kis plussz de mara mar sokkal jobban ertekelem a nyugalmat.. es nem az unalmat....:)


Most 22 eves vagyok...

Akkor 20 voltam az elozo kapcsimban...:)


Kivancsian varom a ti velemenyeteket is...!


2019. febr. 25. 16:53
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Harmonikus. De a szenvedély azért kell iránta nekem, meg persze az ágyban.

31/nő

2019. febr. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Számomra a szenvedélyes baromira nem azt jelenti, hogy megy a drámázás, ordibálás, féltékenykedés meg az egész se veled-se nélküled mizéria, az kell a halálnak, inkább lennék egyedül életem végéig mint hogy eltöltsek két hetet egy ilyen fostengerben. Olyan kapcsolat alá nem adom, ami alapjaiban véve harmonikus és emellett (mert ezek max a fogalomzavaros vagy épp EQ nulla emberek számára zárják ki egymást) megvan benne a szenvedély is.
2019. febr. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
#2 es valaszado elhiheted hogy mi sem elvezetbol veszekedtunk a masikkal meg szivtuk egymas veret megsem tudott egyikonk se leszakadni a masiktol... pedig mindketten tudtuk hogy szxr az egesz es nem, nem voltunk vagyunk kapcsolatfuggok sem.. szerintem siman csak szerelmesek voltunk aztan pedig a ragaszkodas kotott ossze minket ennyi ideig... :)
2019. febr. 25. 17:07
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sem kéne összemosni a fogalmakat. Nem attól lesz szenvedélyes a kapcs, hogy vitáztok.


Olyan érzésem van, mintha azt hiányolnád a jelenlegi “harmónikus” kapcsolatban talán, hogy nincs meg eléggé az õszinteség és közvetlenség(?). Talán csak megjátszátok, hogy sokmindenben egyetértetek? A szönyeg alá söpritek a problémákat?


Talán a felvázolt kapcsolataid közt egyik sem az igazi, és nem is lehet talán szenvedélyes vagy harmónikus kapcsnak nevezni ezeket. Nyilván nem jó, ha egymás vérét szívjátok, de az sem, ha túlságosan konfliktus kerülõek vagytok, emiatt úgy tūnik, hogy minden nyugi.

2019. febr. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Dramai kapcsolatom sosem volt es mar nem is lesz, en ilyenbe nem feccolok energiat mar.Hisztis feltekeny pasim volt, de egyszer es nem sokaig, belattam h nem vezet sehova igy ment a levesbe.

A szo szoros ertelmeben szenvedelyes "kapcsolatom" egy volt, o orjongve elvezte h a magaeva tehet, viszont megbizhatatlan volt es tobb vasat tartott a tuzbe, sokat szenvedtem miatta, igy vele is megszakitottam a kapcsolatot, de orok emlek, nagyon klassz visszaemlekezni ra.

Most vegre egy harmonikus kapcsolatban elek, nyugi van, szerelem, ritkan vadulas is, eszem agaban nincs eldobni senki vadabb ferfiert. Jo a bekesseg:)

2019. febr. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
85%
Szenvedélyes ÉS harmonikus a házasságunk. Csak nekem a szenvedély nem veszekedést, hanem jó szexet jelent.
2019. febr. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is így vagyok vele. Harmonikus kapcsolat, szenvedélyes szex.
2019. febr. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A kettő együtt. Csak az egyik véglettel soha nem elégedtem meg. Egy jó kapcsolatban mind a kettő egyformán van jelen.

26/N

2019. febr. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Sok nő annyira konzervatív hogy neki már az is szenvedélyes ha picit megszorítják a kezét..Sok itt az eq szint alatti egyed.
2019. febr. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!