Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én gondolom úgy, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én gondolom úgy, hogy egy olyan kapcsolat, ami az "elvárások leadásával" kezdődik, az sose lesz igazán szenvedélyes?

Figyelt kérdés
2014. dec. 24. 11:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Még ha tudnánk, hogy mit értesz ez alatt?
2014. dec. 24. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
47%

Én egyetértek, mindig úgy voltam vele, hogy egy nő vagy kell nekem vagy nem, nem adok ide-oda az elvárásaimból.

Fordítva is vagy én kellek neki vagy minimális változással ( összecsiszolódás :) ) az oké, de ha nagyon változtatgatni akar, akkor keressen mást, nem én kellek neki.

2014. dec. 24. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
1-es, azt értem, hogy ha olyannal jössz össze, aki nem annyira vonz, nem annyira indít be, de ugye elvileg ha nem vagy "helyes", akkor ezt el se várhatod a többségi vélemény szerint.
2014. dec. 24. 11:27
 4/4 anonim ***** válasza:

Sajnos csak ilyen kapcsolatokban reménykedhetek. Még ha én nem is adom le az elvárásoskat a partnerem kénytelen lesz rá.


De nekem is le kell mert vagy 1.jó külső rossz belső vagy 2.rossz külső jó belső. Valahol engedn kell, mert olyan hogy mindkettő jó nem nagyon van.

2014. dec. 24. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!