Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lanyok, mi a velemenyetek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok, mi a velemenyetek egy ilyen pasirol?

Figyelt kérdés
Parommal a jacuzziban ültünk atölelkezve, miközben mögöttem egy meztelen nö kijött a szaunabol.A parom mellettem elnezve elkezdte bamulni a nö meztelen testet.Ti hogy reagalnatok erre?
2019. febr. 26. 15:26
1 2 3
 1/30 anonim válasza:
20%
Szia! Én biztosan nagyon kiakadnék, de hát tudod milyenek a férfiak....Próbáld vele megbeszélni ,hogy ez neked nagyon rosszul esett. muszály lesz szóba hoznod különben rámegy a kapcsolatotok. ha régóta vagytok együtt akkor szerintem megbizhatsz benne.
2019. febr. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:

Természetes jelenség. Ösztönösen odapillantot. Amúgy, hogy lehet, hogy valaki meztelenül grasszálgasson ilyen helyen? Kicsit furcsa. Szerintem az ilyen nő csak a ba-ásra hajt.


/F/

2019. febr. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
37%

Elment a nő után?

Ha nem, akkor ez semmi.


Te, nem nézed a jó kanokat? :)

2019. febr. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
Nem az erdekel, nekem mit kene tennem.Az erdekel,erre ki hogy es mit reagalna.
2019. febr. 26. 15:33
 5/30 A kérdező kommentje:
Nem odapillantott.Hanem bamulta.
2019. febr. 26. 15:33
 6/30 anonim ***** válasza:
100%

Én ugyanúgy bámulnék, mint a kedvesem. Aztán közösen kibeszélnénk a csajt. És téma lezárva.


Ha túlzottan csöpögne a nyála, esetleg megemlíteném, hogy elmegyek én is szaunázni egyet. ;)

2019. febr. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
utolso te nö vagy??kibeszelned a pasiddal milyen jo melle van a masik nönek??
2019. febr. 26. 15:37
 8/30 anonim ***** válasza:
Én rosszul éreznémmagam.Ennyire feltűnően,leplezetlenül ne bámulja.Hasbavágás jár Neki.
2019. febr. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
Elég gáz lenne egy olyan helyen féltékenykedni, ahol alap a meztelenség.
2019. febr. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
Nem utolsó voltam,de mi is kibeszèljük a párommal a nőket,férfiakat egyaránt.Tisztàban vagyok vele,hogy vannak szebb nők nàlam,a pàrom is tisztàban van azzal,hogy vannak nàla is jobb férfiak,ugyanakkor érdekes,mert pl. számára azok a nők szépek,akire èn simán azt mondom,hogy egyáltalàn nem szép.És ez érdekes.Ugyanakor semmit sem jelent.A tv-ben szereplő celebeket ugyanúgy kibeszèljük...
2019. febr. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!