Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Baj ha nem vagyunk szerelmesek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj ha nem vagyunk szerelmesek a párommal csak nagyon szeretjük egymást?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Közel 4 éve vagyok együtt a barátommal, és hát persze már elmúlt az a kezdeti zsongás. Mindenki jön a szerelem témával és ez nem tudom mennyire baj.. anyukám is rácsodálkozott hogy egy kicsit sem voltam szerelmes? Persze eleinte tökre ott volt bennem a zsongás, az izgulás a talik miatt, de szerintem nem teljesen nevezném szerelemnek amit akkor éreztem, mert voltam már osztálytársba az és az más volt, de úgy érzem a sima szeretet mintha komolyabb érzés lenne mert át is látom a kapcsolatunk. Viszont a barátom is mondta hogy nem tudja pontosan milyen lehet azaz érzés de hogy szerinte se volt szerelmes, de hogy szerinte ő sose volt az életbe nem is tudja milyen az.. persze ez akkor kicsit zavart meg roszsul érintett, annak ellenére hogy hasonlóan éreztem viszont látom hogy tök odavan értem, szeret engem nagyon meg mondja. Ez egyébként szerintetek rossz dolog, vagy számít?


24L


2019. febr. 26. 17:13
 1/7 anonim ***** válasza:
88%

Nem, sőt!


Valójában ilyen egy normális kapcsolat. Amikor már nincs rózsaszín köd, és rájössz, hogy büdös a lába és mersz előtte fingani.

2019. febr. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A szerelem olyan mint a részegség.Nem látsz tisztán.Átmeneti állapot és minden esetben elmúlik.A másik iránti odaadó szeretet amikor belátod józanúl is hogy ő kell neked.Az a legerősebb érzés.
2019. febr. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
44%

Nem ilyenkor szokott belole baj lenni. Hanem amikor halad az ilyen kapcsolat, lekötitek magatokat, es valamelyikotoknek elerkezik az eletebe az elso igaz szerelem. Nalunk is igy volt sajnos. En lettem az, aki megtalalta a szerelmet egyszer csak. Elotte evekig együtt voltunk, nem voltunk mar gyerekek, azt hittem ez a felnott kapcsolat, ez egy jo stabil, nem meggondolatlan alap, amire majd ossze tudunk hazasodni stb. Szerettük egymast, minden mukodott... es akkor talakoztam a leendo ferjemmel. Osszehasonlithatatlan a ket kapcsolat minosege, az erzesek evekkel kesobb is a rozsaszinkod utan.

Ugyhogy szerintem ovatosan ezzel. De ez csak az en tapasztalatom :)

2019. febr. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
83%

Fiatalok vagytok és kicsit fura hogy nincs szerelem és nem is volt. 10-20 év után szokott lenni ez a szeretet érzés, amikor már nagy gyerekek vannak és a közös teendők fontosabbak a szerelemtől.

Működhet így akár hosszú távon is, mert bevallottátok egymásnak hogy nincs szerelem és ha egyikőtöknek sem hiányzik akkor a legjobb páros lesz belőletek mindenféle önzőség és sunyiság nélkül.

2019. febr. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Legutoljára én is gimiben voltam szerelmes. Aztán furcsa módon, akkor jöttem össze vele, mikor már elmúlt. Nagyon szerettem, de már nem olyan heves tűzzel, mint előtte. Azóta volt már több hosszabb, kevesebb rövidebb kapcsolatom, de egyikbe sem voltam úgy igazán szerelmes. Mostanra, harmincon is túl amondó vagyok, hogy ez egyfajta illúzió, amire valószínű csak a kamaszi énem volt fogékony. Sokkal materálisabb, racionálisabb és megfontoltabb vagyok annál, hogy efféle illúzióknak teret adjak. Mert nekem szent meggyőződésem, hogy komoly elhatározás kérdése az, hogy valaki szerelmes legyen. Engedni kell, akarni, vágyni rá és keresni. Majd hagyni hogy megtörtjen. Belesimulni, stb. Nekem arra nincs időm már, hogy fingjak kettőt egyedül.
2019. febr. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez a fingós példa nem teljesen tiszta nekem.
2019. febr. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Így a tökéletes!
2019. febr. 27. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!