Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nincs orgazmusom? Pedig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs orgazmusom? Pedig élvezem a szexet.18/L

Figyelt kérdés

Egy hónapja veszítettem el a szüzességem az aktuális párommal, azóta is lefeküdtünk párszor.

Mindketten élvezzük a szexet, kívánom is őt, szeretem is. Szokott lenni előjáték is, kényeztet a kezével is, ki is nyal, ujjazni is szokott. Nagyon jól esik, amit csinál, élvezem vele. Kifejezetten ügyesnek tartom őt, még sem élvezek el. Alaposan be is nedvesedem. Mindig figyel rám.

Lehet az a baj, hogy amikor úgy érzem közel lenne a csúcs, akkor inkább vele foglalkozom? Nem bírom azt a fura érzést akkor (aztán elmúlik, ha abbahagyjuk). Amikor magamnak csinálom orgazmus előtt nem szoktam semmi furát érezni. Egyszer eljuttatott a csúcsra, magamnak is menni szokott.

Látom, hogy nem esik jól neki, hogy nem megyek el. Mit tehetnék? Szerintem én vagyok a béna.


2019. febr. 26. 17:35
 1/9 anonim ***** válasza:
59%
Túl fiatal vagy, nem értél még meg. Ennyi idősen nekem se volt, 25 körül lett csak orgazmusom. Amúgy ez inkább szex kategória.
2019. febr. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Gondolom gyenge kifogásnak tartaná, ha a korral jönnék,még ha igazad is van. Ez nem neked szól első: lehet nem fogalmaztam jól fent,ha maszturbálok van orgazmusom.
2019. febr. 26. 17:44
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Sajnos még gyerek vagy ehhez. Az első válaszoló jól írta.
2019. febr. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
vékony a kukac , nem elégé feszül benned vagy a párod esetleg nem bírja minimum 30 percig ..
2019. febr. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A mindenféle testrészeknek is passzolniuk kell például, ezért is létezhet olyan, hogy van akivel frenetikus a szex, másokkal meg kevésbé és most nem feltétlenül a méretről beszélek.

De az igaz, hogy a nőknek általában ki kell tapasztalnia hogyan érjenek el orgazmust partnerrel, nem mindig könnyű eset, légy türelmes magaddal.

2019. febr. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a válaszokat. Evvel nem igazán nyugaton meg, hogy nem béna, de idővel hátha sikerül.
2019. febr. 26. 17:56
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
nem feltétlenül túl gyerek, nekem sem volt soha, és jóval idősebb vagyok.
2019. febr. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sem gyerek, nekem 18 évesen is volt orgazmusom meg most is van, ez kortól független.

Viszont tény és való, hogy ezt tanulni kell. Nem bénaság, meg semmi ilyesmi, gyakorlás és tanulás kérdése. Nekem eleinte csak lovaglóban jött össze, ugye ahogy a csiklót ingereltem, meg egyébként párszor Kegel-gyakorlatokat is csináltam (tudod a klasszikus, "mintha visszatartanád a pisit" izomfeszegetés), és mikor már egészen megedzettem magam, akkor azzal a mozdulattal szorítottam rá a partnereim péniszére, és onnantól kezdve már nem csak csiklóorgazmusom, hanem elég intenzív hüvelyi orgazmusom is van. De ez nekem sem ment egyből, főleg nem egy pár alkalom után. Mármint persze, a lovagló pozícióban könnyű, ott igazából csak élvezni kell az egészet és elengedni magad (egyébként tapasztalat, a pasik akkor őrülnek meg a legjobban, ha azt látják, hogy elengeded magad és felszabadultan élvezed a szexet - már csak ezért is rossz ötlet félbehagyni a dolgot és inkább rá fókuszálnod), de a csiklóorgazmust is a szüzességem elvesztése utáni fél éven belül már el tudtam érni. És akkor még 17 voltam, tehát szerintem butaság ezzel a kor dologgal jönni.


Amúgy meg az is jó, ha közösen ráálltok a témára, megmutatod neki, hogyan maszturbálsz, irányítod, szólsz neki mikor különösen jó, ésatöbbi. De a legfőbb dolog tényleg az, hogy engedd el magad, és ne gondolj semmire, csak élvezd. A szex kettőtökről szól, viszont a pasiknak sokkal könnyebben lesz jó- mondhatni neki édesmindegy, mit csinálsz, ő mindenképp élvezni fogja. Az önzetlenség úgy általában egy jó dolog, de ha szexelni akarsz, akkor csak a magad ellensége leszel tőle.

2019. febr. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mi az a fura érzés, amitnem bírsz? Amikor egyszer eljuttatott a csúcsra, akkor mi volt más?
2019. febr. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!