Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » "Lúzerek vagytok mivel a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Lúzerek vagytok mivel a szüleitek nem tudott támogatni és tanítatni" Ezek után hogyan tovább?

Figyelt kérdés
A barátom szavai mindezek a baráti körömre és arra a közegre ahol felnőttem. Lúzerek lennénk mivel a magyar átlagbérekért dolgozó szüleink nem tudtak lakást, autót, diplomát és anyagi támogatást adni a kezünkbe. Bezzeg az ő szülei leléptek a kilencvenes évekbe majd a német gyártósoron gazdagodtak meg.
2019. febr. 26. 22:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted hitelt érdemelnek egy olyan ember szavai aki vesztesnek nevez téged, de a szülei győzelmeivel kérkedik?
2019. febr. 26. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%

Hány évesek vagytok? Ez olyan mint oviban az "én apukám/anyukám jobb mint a tiéd mert...." játék. Miért nem mondtad neki hogy meg neki hogy akkor sorolja már fel a saját érdemeit is a szüleié mellett.

Egyébként meg miért kell neked egy ilyen nagyképű s.g.g.fej barát?

2019. febr. 27. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ezek után én kivágtam volna, mert egyrészt nem járok bunkókkal, másrészt olyannal se, aki lenéz.
2019. febr. 27. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kapna egy bal csapottat az biztos tőlem,lenéző ostoba majom
2019. febr. 27. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne vedd magadra. Nem ti vagytok a lúzerek, hanem a szüleitek. A barátod mivel foglalkozik?
2019. febr. 27. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sokan gondolkodnak így, az is elhangzott több ízben rendezett hátterű illetőktől, hogy csonka családból való fiúval-lánnyal is kerülendő az ismerkedés mert a hozott minta alapján nagy valószínűséggel ők is rosszul kezelik majd párkapcsolatokat.
2019. febr. 27. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!