Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 20+ fiúk, akik még othon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20+ fiúk, akik még othon éltek, és még szüzek vagytok, mit mondanak a szüleitek erre?

Figyelt kérdés
2016. máj. 17. 09:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

semmit.


27F

2016. máj. 17. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
10%
Egyetemista vagyok, ország egyik legerősebb szakán, emiatt még soha az életben nem vetődött fel, hogy költöznöm kéne. Támogatnak, mert tudják, hogy az egész irgalmatlan nagy szívás. 22/F
2016. máj. 17. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
31%
Jajj, szegényke... te tudod miből maradsz ki. Mondjuk úgyis találsz olyan szerencsétlent, aki majd elviseli anyuci pici fiát. De én is erős szakon vagyok.Ennek ellenére van stabil párkapcsolatom. És gáznak tartanám, ha a barátom, aki szintén komoly egyetemen tanul, még a szüleivel lakna.
2016. máj. 17. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
61%
Oké, ezzel arra akartam célozni, hogy nem várják el emiatt, hogy menjek el dolgozni, én meg azt nem várom el tőlük, hogy fizessenek albérletet nekem a tandíj mellett. Egy percig sem akartam magam sajnáltatni.
2016. máj. 17. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom mi a bajod, igen a saját hibám miatt nem volt sose barátnőm, ezt nagyon jól tudom. A válaszban én csak az otthon lakásra akartam válaszolni, de mindegy. Szia.
2016. máj. 17. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
51%

#3-ashoz szólna a kérdésem.


Melyik lenne az a komoly egyetem, illetve hogyan és miből él külön a barátod a szüleitől ?

Kollégium ?!

Vagy esetleg a szülők fizetik az albérlet egy részét ?


Te otthon laksz még ?

2016. máj. 17. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

3:-as te amúgy véletlenül nem Las Vegasban élsz és milliárdos vagy? hogy csak úgy elköltözzön egy egyetemista ebben az országban és fizesse egymaga az albérletet hogy aztán jól megmondhatja hogy ő aztán önálló?


ha úgy gondolkoznék mint te, fejbe lőném magam.

2016. máj. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én már nem lakom otthon egy éve, de amúgy is el akartak paterolni otthonról.
2016. máj. 17. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én, ha nem lesz munkám, akkor elmegyek hajléktalannak úgy döntöttem. Nem szeretnék itthon lenni.
2016. máj. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
#3 ilyen beképzelt 3,14csát mint amilyen te vagy úgy vágnák ki az utcára az ablakon keresztül, mint macskát sz@rni.
2016. máj. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!