Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket is idegesítene?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket is idegesítene?

Figyelt kérdés

Idegesítene titeket ha mesélnétek valamit a párotoknak, de ő egyből a saját történeteivel válaszolna rá? Nem is reagál arra amit ti mondtatok.


Mondok példát:

A: képzeld azt álmodtam, hogy...

B: én is ezt álmodtam, amikor ...


vagy


A: Képzeld találkoztam az ezer éve nem látott osztálytársammal...

B: Én is pont most találkoztam az enyémmel...(meséli a saját sztoriját)


Titeket ez zavarna? Engem kicsit idegesít, hogy semmire nem kérdez vissza, vagy nem beszélget el a velem történt dolgokról, hanem egyből magáról kezd beszélni.


Titeket zavarna ez?



2019. febr. 26. 15:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Zavar, mert hajlamos vagyok a B lenni :)mostanában már tudatosan vigyázok erre, de még így is belecsúszok.
2019. febr. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Zavarna.igen.Nekem volt egy jó barátom(azt hittem).Nem a pasim,csak barát,aki ezt rendszeresen eljátszotta.Látszott is rajta,hogy csak saját maga a fontos.A barátságunkra sikerült rátennie a végszót mikor kiderül fin*gja sincs myen suliba járok.
2019. febr. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Én is tudok b lenni, igyekszem figyelni rá. Nem bunkóságból csinálom, hanem mert így próbálok kapcsolódni a témához, és nem mindig esik le, hogy a másik nem ezt akarja.


Próbáld meg jelezni neki, hogy érdekes, amit mond, csak te szeretnéd, ha véleményt mondana a te történetedre. Lehet ő se veszi észre.

2019. febr. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!