Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jöttetek már olyannal össze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jöttetek már olyannal össze akinek volt valakije, de miattad szakítottak? Ki kezdeményezte és hogyan történt?

Figyelt kérdés
2019. febr. 27. 14:18
 1/3 OshikuruDemonSamurai ***** válasza:
Igen. Mire èn is igazàn beleszerettem megsajnálta, engem elhagyott ès visszament hozzà. Persze az se működött így mind a 3 ember számára csak fájdalom lett a vège. Hirtelen felindulàsbòl valò szakításnál ez veszèlyes pláne ha az egèsz csak egy fellángolás a 3. Szemèly irànt.
2019. febr. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
49%

Az exem az előző feleségét hagyta el miattam.

Nekem azt hazudta, hogy már válófélben vannak, amikor megismerkedtünk, éppen csak otthon felejtette ezt el közölni... De végül 2 hét sem kellett, és tényleg beadták a válást.

Én nagyon nem élveztem a helyzetet. 13 évet éltünk együtt, szóval nem egy elkapkodott döntés eredménye volt a szakításuk, de nem volt jó érzés, hogy ez miattam is történt. Ha lehet, azóta kerülöm a hasonló szituációkat, bár most sem mondom azt, hogy csak azért kihagynám életem szerelmét az életemből, mert a megismerkedésünk pillanatában éppen foglalt. De alapból inkább nem próbálkozom olyannál, aki kapcsolatban van.

2019. febr. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Hamvas rétihéja ***** válasza:
46%
Én úgy tudtam, hogy csajok általában csak akkor szakítanak, ha már majdnem együtt vannak egy másik pasival.
2019. febr. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!