Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Képes lehet egy 25 éves férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Képes lehet egy 25 éves férfi megváltozni azért akit szeret miután szakítottak és belátta hol rontotta el?

Figyelt kérdés
2018. márc. 30. 21:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem megváltoz(tat)ni kell felnőtteket, hanem jól választani.
2018. márc. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
56%
Ha saját magátol akar változni, akkor igen képes lehet, mert mindenki követ el hibákat és beláthatja a hibáit. Viszont megváltoztatni senkit sem lehet.
2018. márc. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Noren1989 ***** válasza:
Gondolom te lennél a trófea a vàltozàs oltàràn...
2018. márc. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nyilván magától.Én szakítottam vele.De ő azt mondja szeret nagyon és képes megváltozni nem tudom hídjek neki avagy sem.Én szakítás után nem kerestem pedig megviselt a dolog hiába bántott meg 1000x mert a lelke mélyén egyébként jó ember csak hirtelen haragú és rajtam töltötte ki.
2018. márc. 30. 21:30
 5/5 anonim ***** válasza:
Képes! Ha szereted és ö is téged,akkor adj neki még 1 utolsó lehetöséget!
2018. márc. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!