Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiként ti szakítottatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiként ti szakítottatok már nővel vagy mindig csak veletek szakítottak nők?

Figyelt kérdés
Légyszi indokot és életkort is írjatok, ill. a párkapcsolat hosszát!

2018. febr. 10. 22:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
74%
Férfiak nagyon ritka esetben szakítanak maguktól. Általában elkezdik leszarni a nőt, vagy tiszteletlenül bánni vele, amíg el nem érik, hogy ő szakítson. Addig dugópajtinak megtartják.
2018. febr. 10. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Hmm, a barátnőim felével én szakítottam. Eddig 50-50% :D
2018. febr. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Mar volt rá példa. 3 éves kapcsolat. Már elviselhetetlen volt,ahogy egyre jobban uralkodni akart felettem. Minden döntését,véleményét rámerőszakolta amibe nekem nem volt beleszolásom.Anyagi téren is átvert lehúzott.Már levegőt alig kaptam tőle. Utolag ugy gondolom,hogy mar hamarabb kellett volna dobnom,magam sem értem mire vártam.
2018. febr. 10. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Diavolino44 ***** válasza:
52%

Oh waoh, nem is ertem a kerdest.

Elso kapcsolat 4 ev , ellaposodtak a dolgok en szakitottam.

Masodik kapcsolat 5 ev, hozott egy olyan dontes, amivel nem tudtam azonosulni, s tavkapcsolatot meg nem akartam, en szakitottam.

Harmadik kapcsolat : 3 ev, megalazkodtam evekig, s turtem, a duhkitoreseit es hisztijeit, neki az teljesen megfelelt, hogy egyfolytaban veszekszunk. En szakitottam.


33F

2018. febr. 10. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Persze. Volt egy csajom 8 evig. 2x en szakitottam, 1x o. Elso csajom volt. Elso szakitas: rajottem h vannak jobb csajok, es tele voltam onbizalommal. Masodik szakitas: rajottem, hogy nem vele akarom leelni az eletemet.
2018. febr. 10. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Naná, többször is. Általában ráuntam és közben volt más opció, ezek ilyen 4-5-6 hónapos kapcsolatok voltak.
2018. febr. 10. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nem, mindig a nők szakítottak, így szokott ez lenni akkor is, ha egyesek előadják a végzet hímét ;)


Indokok: "nem egymást keressük" "nem akarsz fejlődni" (ez a "fejlődés" drága presztízsautót, márkás ruhákat, vagányságot, izmosságot takart), "szerencsés lesz az a nő...".

31

2018. febr. 11. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Bocsi, hogy nőként válaszolok, de szerintem releváns lesz: velem már szakítottak férfiak. Volt, hogy az érzelem hűlt ki, volt, hogy a távolságot nem bírtuk vagy egyszerűen csak nem egymásnak lettünk teremtve, de bizony nem egyszer volt olyan, hogy a férfi szakította meg kettőnk között az intim viszonyt, nem én. Pár hónapostól több évig tartó kapcsolatokról beszélünk, nem érzem az összefüggést közöttük.
2018. febr. 11. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Egy barátnőm volt eddig, én szakítottam vele...megjegyzem hogy én nem akartam, a szakítás pillanatában még szerettem, sőt még most is fél év után. Az indok az volt, mint ahogyan az első válaszoló fogalmazott, csak fordítva. Elkezdett leszarni, nem érdekelte hogy hogyan vagyok, a kéréseimet ignorálta, nem figyelt rám, úgy viselkedett velem mint ha fiú barátja lennék...vagyis kiszeretett belőlem..pedig én mindent megpróbáltam, mindig mondtam neki hogy ha probléma van, azt mondja el, beszéljük meg, min változtassak ha kell stb..sokszor olvasni itt, hogy a férfi belekényelmesedik a kapcsolatba, nem tesz már érte, nem bókol már stb... Na nálam sajnos az ellenpéldája volt.


Azért szakítottam, mert már nagyon fájt, hogy csak egy random pasiként kezelt, és nem úgy, mint a párját. Ő gyáva volt kimondani, hogy már nem szeret és vége, én pedig végre férfiként viselkedtem ! Amúgy környezetemben 80%-ban a nő szakít.


Helyesírási hibákért elnézést.

2018. febr. 11. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Volt már itt, hogy ismerkedés lett a dologból, de valahogy problémát érzékeltem az illetőnél, így lezártam.

Majdnem 1 hónap volt az időtartam. /35F/

2018. febr. 11. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!