Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni, ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni, ha nem értékel a párod a másik személy?

Figyelt kérdés

Időről időre megkeres, mint barát, de amint én is belemegyek a kapcsolatunkba, ő visszahúzódik és semmit nem tesz érte


Baromi zavaró, hogy folyton ezt csinálja, de úgy sem lehet rá hatni, ha eltűnök és nem reagálok neki, ezt egyből megérzi és mindaddig csend van, míg nem hiányzik nekem és nem keresem újra


Mit lehet egy ilyen emberrel kezdeni??


2019. febr. 27. 18:34
 1/10 anonim ***** válasza:
Most akkor a párod vagy csak egy ismerős akit szeretnél a párodnak?
2019. febr. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
lelkitárs, de nem vagyunk együtt (ő nem is akar semmit tőlem)
2019. febr. 27. 18:41
 3/10 anonim ***** válasza:
Az nem lelki társ, ha csak te vonzódsz hozzá.
2019. febr. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
akkor lehet velem van a baj és el kéne engedni
2019. febr. 27. 18:48
 5/10 A kérdező kommentje:
csak tudnám minek akar találkozni néha
2019. febr. 27. 18:49
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem most köszönj el tőle. Nem vesz számításba téged, max néha szüksége van a tarsasagodra. Ilyen embert a paromnak nem neveznek. Volt hasonlóval dolgom, és bánom, hogy nem hagytam ott hamarabb. Idő pazarlásnak tűnik. Persze ez a te dontesed, de a helyedben ignoralnam.
2019. febr. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én szeretem és tisztelem magamat annyira, hogy ne hagyjam rabolni az életidőmet.Ezt te is megteheted.
2019. febr. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
53%
Istenem! Már megint csak Ugyan azt szajkozzátok! Kérdező! Ne hallgass a megkeseredett kommentelőkkell, ha jobban megfigyeled mindenhol azt írják hogy hagyd meg hogy felejtős.... Én azt vallom hogy igen is meg lehet beszélni a problémákat és a nyílt lapokkal kell játszani, így nincs helye a játszmáknak. Jobb az őszinteség és egymás elé kellene állni kimondani amit ki kell. Igen is, nyiss a másik felé, mert máskülönben nem lesz belőle semmi. Az itt írogatok pedig ne azon és, hogy ha nekik nem jó akkor másnak se legyen az.
2019. febr. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
utolsó imádlak
2019. febr. 28. 12:04
 10/10 anonim ***** válasza:
Na sikerült megbeszélni vele?
2019. febr. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!