Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vitán felül áll, hogy magasabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vitán felül áll, hogy magasabban vannak a rangsorban a nők által megvetett, hűtlen (de csajozásban profi) férfiak, mint a 20-30 éves kedves szüzek, akikkel a nők elhitetik, hogy milyen értékesek, de mégsem dugnak velük. Jól van ez így?

Figyelt kérdés

A félreértések elkerülése végett: nincsenek problémáim a nőkkel ismerkedéssel, tehát nem is érint a kérdés.


De látom ezt a jelenséget, és sajnálom kicsit azokat a pasikat, akik a 2. csoportba tartoznak.


2019. febr. 27. 23:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
95%
😩😴
2019. febr. 28. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
En a 2. csoportba tartozom...
2019. febr. 28. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
94%
Aki általában kiemeli, hogy ő mennyire kedves, az messze nem az...
2019. febr. 28. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Diavolino44 ***** válasza:
27%

Van a biológia (ösztönök) azt nem nagyon lehet felülírni.

Nem fog azért lefeküdni a kedved aranyos sraccal, mert lehetne sokkal rosszabb is. Ha neked nem all fel egy csúnya csajra te sem fogod megsajnálni.


Én egyszer dobtam egy lányt, mert 5dik randin nem volt semmi szex.

Nem volt sok tapasztalata, 2 srác volt előttem. Viszont abból az előző az a tipikus “csajozogep” volt. S első randin felvitte a lakására ahol orálisan kielegitte a srácot. S persze, elmondta, mennyire utalta azt a pasit mert bunkó volt, érzéketlen stb. Ezt idáig értem. Ott voltam én, aki teljesen normálisan állt a dolgokhoz. Rengeteg időt töltöttünk együtt, beszélgetés csók, romantikus vacsorák, s annak ellenére, hogy látta, hogy normális vagyok meg sem volt semmi. S mondtam neki, ha az elmondása szerint sekkfej srác “érdemelt” szexet de én viszont nem, akkor engem kevésbbé tart szexuálisan vonzónak s hagyjuk az egészet.s pont ezt írtam, hogy ezzel a sekkfej viselkedésü srácoknak ad igazat, hogy márpedig nem kell normálisan viselkedni, ha elég bunkó, akkor megkapja amit szeretne. Nem értette.

2019. febr. 28. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
16%

Utolsó tökéletesen leírta a jelenséget.


A nőkben tudatosan működik egy felettes én, ami érzékeli hogy a rendes, szolidabb, kissé béta hím jellegű srácok az értékesebbek, és nem a szoknyavadász nagypofájú alfa karakterű srácok.


De van valahol az ágytörcsük környékében egy pici kis terület, ami ezt úgy ahogy van felülírja, és pont a fordított cselekvést fogja indukálni.


a kis béta srác tökjó lesz fütyivel rendelkező havercsajnak, akivel buszmegállóban lehet dumálgatni, meg jó érzés az önbecsülésnek hogy próbál feljutni a hajóra, ami egyértelműen nem áll meg érte, és inkább keres valami tesztoszterontól agyonfűtött nagypofájú alfát, aki párszor felpróbálhatja, aztán dobhatja. Ez a legjobb szó. Felpróbálja. Mint egy ruhát. Az ilyeneknek a nő max egy darab ruha, ami 2-3 alkalom erejéig kényelmes, de aztán unalmas.


Na a nők ezt tagadják borzalmasan hevesen. Nem akármiért, hisz ahogy ezt most leírom ez baromi gáz, és baromira olyan az összkép mintha tudattalan ösztönlények lennének, akik nyitott szájjal futnak a lóf#sz erdőben.

Hát...ez az igazság, tagadni lehet, de az csak a probléma akuttá válásához vezet.


Mi pasik felvállalhatóbb ösztönökkel rendelkezünk. Legalábbis nem ku-va kínos bevallani magunknak hogy:

-A szex elsőrendű egy kapcsolatban

-A testi vonzalom nélkül nincs szexuális vonzalmunk


Nem vagyunk persze büszkék erre, de közel se kell annyit hazudoznunk, meg szépítgetnünk miatta mint a nőknek a saját kettősségük miatt.

2019. febr. 28. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Agytörzs*
2019. febr. 28. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
92%

74% Azt kéne felfogni, hogy a "nők" nem egy massza...lásd ott van anyukád is, őrá például illik, amit ide írtál?

Vannak olyan nők, akikről írtál, de rengetegen normális férfit választanak maguknak. Csak hát azokat valahogy nem veszitek észre...írhatnám én is, hogy valószínű azért, mert a "nők" alatt csak a fullos lányokat érted.

2019. febr. 28. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
17%

Ha már rákérdeztél...Igen, anyám tipikus példa erre amit leírtam. Művészetre, meg intelektualitásra vágyott mindig is, engem járatott grafika tanfolyamra, meg hasonlók, de mégis egy nagypofájú, pénzzel kitömött vállalkozót választott párjának, aki nem ritkán monoklisra verte.


Egyéb kérdés hogy a nők igenis brutálisan ösztönlények-e?


Nálam nem fogsz azzal hatást kiváltani hogy a szüleimről kérdezel. Pont hogy a szüleim példáján át látom olyan élesen a nő-férfi kapcsolat diszfunkcionalitásait, szóval csak első rendű példának látom őket hogy hogyan is tud mindkét nem ostobán viselkedni.


És az hogy nem homogén...

szerintem ha egy csoporton-halmazon belül van egy tendencia, és mondjuk a csoport 99%-ára igaz, akkor de, az tekinthető homogénnek.


Ha van egy kiló homok előttem, és elkeverek benne egy csipet sót, az jobbára továbbra is egy kiló homok marad.

Az a nő aki tényleg vonzódik a bétákhoz valahol félre van kötve. Ami egy áldásos eltérés a szokásostól, de éppen ezért baromi ritka.


aztán olyan 30 felett valóban lecseng a nőkben a tesztoszteronbomba falu bikája keresés, és valóban arra mennek hogy egy megbízható, törődő, felelősségteljes palit találjanak.

De 15-30 közt múködnek azok a 1 millió éves ösztönök a hüllőagy mélyén, és bizony a legnagyobb csődört keresik a környezetükben, aki legnagyobb eséllyel terítené le a barlangi medvét.

2019. febr. 28. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
93%

Mindig ez a "mi pasik". Félsz a saját nevedben nyilatkozni? Tele van az oldal ilyen kis puncifiúkkal, akik "mi férfiak", ahelyett, hogy "én, Dezső".


Mert máshogy hangzik, hogy "ösztönlények vagyunk", mint az, hogy "ösztönlény vagyok". Nincs kiterjesztett rossz tulajdonság, a felelősség az egyéné.

2019. febr. 28. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
8%

És képzeld, a "fullos" lányoktól egyenesen hányingerem van. komolyan mondom, a legtöbbje esetén olyan érzésem van mintha egy tesco akváriumában tátogó pontyot látnék. Legalábbis agyilag afelé közelítenek.


Ha most le kéne írnom egy ideális lányt...

Úgyse hinnéd el. Valami hülye női berögződés ez hogy a pasik topmodellre vágynak.

Ne legyen egészségtelenül kövér, a fokai ne legyenek össze vissza, és ne legyen kiskamasz módjára csupa pattanás. Ennyi. Hogy most milyen magas, milyen szinű a haja, mennyi a négyzetgyöke a csípője és a mellbősége szorzatának, az már baromira nem érdekel.

2019. febr. 28. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!