Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vitán felül áll, hogy magasabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vitán felül áll, hogy magasabban vannak a rangsorban a nők által megvetett, hűtlen (de csajozásban profi) férfiak, mint a 20-30 éves kedves szüzek, akikkel a nők elhitetik, hogy milyen értékesek, de mégsem dugnak velük. Jól van ez így?

Figyelt kérdés

A félreértések elkerülése végett: nincsenek problémáim a nőkkel ismerkedéssel, tehát nem is érint a kérdés.


De látom ezt a jelenséget, és sajnálom kicsit azokat a pasikat, akik a 2. csoportba tartoznak.


2019. febr. 27. 23:56
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Bocs, 72%-os, biztos egy asztrál térben lebegő színtiszta energia lény vagy, akinek nincsenek ösztönei...

Akkor fogalmazok úgy hogy "Én, és egyén ösztönökkel rendelkező férfiak, except 72%-os válaszoló"

2019. febr. 28. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Így sem megy, hogy ÉN? Ne vegyél bele mást. Én szeretem a spenótot, én szeretem a rock zenét, én ösztönlény vagyok.


Miért olyan nehéz ez? Önismeret hiánya? Vagy micsoda?

2019. febr. 28. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
6%

Mert mondjuk tudományos tény hogy az embereknek vannak ösztönei? Leirhatom persze, NEKEM mint XY létező személnek vanak ösztöneim. Meg van garatom, meg gerincvelőm, meg T-limfocitáim. Mint minden embernek. Pont ezért terjeszthető ki ez minden emberre...

Bocs, rád nem.

Te biztos valami 12. dimenziós matéria feletti létező vagy, aki már rég meghaladta a primitiv ösztönvilág utolsó darabjait is.

2019. febr. 28. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
A férfiakkal nem az a legnagyobb probléma hogy szűz, az már következmény.
2019. febr. 28. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
50%
Hogy jól van-e így, azt nem tudom, a természet szempontjából biztosan, de az tény, hogy a nőkbe genetikailag bele van kódolva, hogy az kell nekik, aki másnak is kell.
2019. febr. 28. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!