Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tudnak csak barátkoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudnak csak barátkozni a férfiak?

Figyelt kérdés

Gyerekkoromban mindig fiúkkal barátkoztam, valahogy sose jöttem ki jól a lányokkal. Aztán elkerültem máshová középiskolába, egyetemre, a gyerekkori barátaimmal már nincs kapcsolat.

Most felnőttként meg már hiába próbálkozom, senkivel sem sikerül barátságot kialakítani. Ideig-óráig működik, de max fél év, és vagy lelép, mert lett valakije, és nem ér rá, vagy lelép, mert többet akart volna, és megunt reménykedni.


Más lányoknak viszont vannak fiúbarátaik, ill vannak lányok, akik együtt is élnek fiú lakótárssal, aki nem a párjuk.


Másokkal miért akarnak barátkozni, és velem miért nem?


20+L


2019. febr. 28. 19:49
 1/8 anonim ***** válasza:

Én tudok, még sincsenek barátaim.


Egyébként ez benne van, általában az egyik fél többet akar vagy csak szimplán titkon reménykedik és igen, az is benne van, hogy lesz valakije aki miatt hanyagolni fog, az ilyen nem volt igaz barát, el kell engedni.

2019. febr. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

"Miért nem tudnak csak barátkozni a férfiak?"


tudnak, max. nem veled

2019. febr. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Majd lesz ilyen is ne aggódj. Fiatal vagy még ahhoz, hogy ilyesmire panaszkodj! 20 évesen engem is felszedni akartak a pasik nem barátkozni. Ha lesz komoly párod akkor könnyebb. ;)
2019. febr. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van nő barátnőm és bármit megtennék érte de csak barárság semmi több. Ritka az ilyen. Ha lelép a férfi barátod akkor azt el kell fogadni mert nem volt igaz barát vagy a párja miatt kellemetlen veled barátkoznia .
2019. febr. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ezt komolyan megkérdezed? Mert erre elég egyértelműek a válaszok....

Nade egye fene :)


Középiskola és egyetem lényegesen másabb mint alatta....ott még igen csak gyerekekről van szó...


De kikupálódik az ember, te nővé értél, a gyerekek meg férfivá. És egy szép lányban nem barátot keresnek hanem barátnőt, és ha egy idegen nő nagyon vonzó akkor nehéz barátságra törekedni.


Általában a fiú/férfi barátait a nő vagy fordítva a férfiak a női barátaikat, még kiskorukban ismerik meg, és úgy sok esetben kitart a barátság, és több az esély rá, hogy nem lesz belőle több.


Ilyen nekem is van, az egyik legjobb barátom egy gyönyörű szép nő, de ovis korunk óta barátok vagyunk.


De ha egy férfi egyedülálló, akkor elég ritka eset az amikor nem barátnőt keres hanem barátot...ezek az egyedülálló emberek maximum számukra nem vonzó nőkkel tudnak barátságot kialakítani.


De egy barát nem az egyik pillanatról a másikra lesz barát, a barát fogalmát sokan összekeverik egy ismerőssel vagy haverral, vagy akivel elmegy az ember szórakozni. Egy igazi barátsághoz több idő kell mint egy társas kapcsolathoz.

És egy idegen emberrel, egy idegennel akit nem ismerünk, azzal kevesen állnak neki úgy ismerkedni, hogy na mi jó barik leszünk....

Pláne ha mindketten vonzóak egymásnak :)


A mesének vége.

2019. febr. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A válasz egyszerű: gyerek korban még nem működnek a hormonok.
2019. febr. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"A válasz egyszerű: gyerek korban még nem működnek a hormonok."


7 évesen már a legtöbb fiúnak áll a cerka, 11 évesen már a lányok fenekét nézik . A kérdésedre a válasz, serdűlő korban félénkek a fiúk azzal is megelégednek ha egy lány közelébe lehetnek .

2019. febr. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ismerős a problémád. Nekem vannak lány barátaim is, de egyik sem szereti pl.a focit, én pedig fanatikus vagyok. Illetve a gondolkozásom és a viselkedésem miatt jobban kijövök a pasikkal. Ez valószinűleg azért is van, mert a bátyám a legjobb barátom. :)

A sokadik csalódásom után elfogadtam, hogy a férfiak nem tudnak simán barátok lenni, idővel többet akarnak majd,ezért már tudatosan kerülöm az ilyen barátságokat. Egyébként én nem vagyok kiemelkedően szép, sőt nagyon átlagos vagyok..persze lehet, hogy te tényleg nagyon szép vagy és ezért nem tudnak barátként tekinteni rád. :)

2019. febr. 28. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!