Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik még olyan nő ebben az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik még olyan nő ebben az országban, aki figyelmen kívül hagyja a férfiaknál a kocsi meglétét és a lakhelyét?

Figyelt kérdés

2019. febr. 28. 20:26
1 2 3
 1/26 anonim válasza:
100%
Létezik,de ízlésük is van :)
2019. febr. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
44%

25 fölött teljesen felejtős.

18-22ig talán még be tudod hülyiteni őket, hogy a csoróságod csak átmeneti...

2019. febr. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim válasza:
65%
Igen van
2019. febr. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Én sajnos úgy látom, hogy szinte mind kihaltak. Ezekhez kötik a nők, hogy kivel akarnak viszonyt létesíteni.
2019. febr. 28. 20:36
 5/26 anonim ***** válasza:
98%
Ha ezt tényleg így gondolod, te is egy idióta vagy a sok közül ezen az oldalon...
2019. febr. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
94%

Igen létezik. Engem nem érdekel h a pasinak milyen kocsija van vagy van e egyáltalán,vagy h milyen lakása van.

Nekem mind a 2 megvan az a lényeg.


23L

2019. febr. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
88%

Televagyok pénzzel mint a déli busz,vagy tels.art pénzeszsák kinek hogy tetszik.

A napi ruha szettem olykor egy kocsi ára.

De nem tartok kocsit mert az én életvitelembe nem fér bele,s most ez teljesen mindegy hogy mlért.

Nem is lakom egy olcsó helyen.

De az a nő aki ez alapján szelektál?

Na attól mentsen meg a Jóisten.

Az egy felszínes értéktelelen senkiházi aki csak a pénzedre megy.

Legyen jó a megjelenésed,a stílusod. Tudd eladni magad.

2019. febr. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
0%

#6 mekkora kamu vagy. Azoknak a nőknek akik 25-30 éves ilyen egzisztenciával rendelkeznek még fontosabb hogy mije van a férfinak. Mert aki nem tud minimum annyit felmutatni mint ők akkor az tuti egy életképtelen vesztes.

Legalább névtelenül ne hazudjatok!!!

2019. febr. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Nem ismerkedek sűrűn, de ha meg is próbálom, akarva akaratlanul belefutok felszínes nőkbe. Nem is tudom, hogy ezek után van-e értelme kitartóan tovább próbálkozni.
2019. febr. 28. 20:54
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

Ismerek. És én is ilyen vagyok.

Amikor párommal össze jöttem nem volt autója. Most már van neki.

2019. febr. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!