Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mikor szakítotok, amikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mikor szakítotok, amikor már megvan az új partneretek?

Figyelt kérdés
Vagyis a régi párotok mellet ismerkedtek, és csak akkor szakítotok az előzővel, amikor már fix az új? Vagy úgy szakítotok, hogy nem tudjátok utána mi lesz, és csak szakítás után kezdtek újból ismerkedni?

2019. márc. 1. 14:55
 1/6 anonim ***** válasza:
71%

Honnan lenne új partnerem, ha még kapcsolatban vagyok? Nem értem.

Akkor szakítok, ha már menthetetlennek érzem a kapcsolatom. Utána általában kell egy kis idő, és utána vagyok nyitott az ismerkedésre.

2019. márc. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%
Szakítok, majd egyedül vagyok pár hónapot vagy néhány évet, ahogy alakul és amikor újra szerelmes leszek valakibe, akkor lesz új kapcsolatom. A liánozást meghagyom a gyáva, kapcsolatfüggő férgeknek.
2019. márc. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem mindkét véglet létezik. Van aki úgy ismerkedik, hogy a párja mellett, szerintem legtöbbször ezt csinálják többet, illetve van a másik véglet, amikor szakítanak és úgy keresnek másikat. Bár én sose tartottam normálisnak ezt a kapcsolatból kapcsolatba ugrálást, mert olyan mint ha az adott ember nem tud elleni kicsit se egyedül.
2019. márc. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
15%
Amikor már kezdem megunni a barátnőmet, elkezdek ismerkedni lányokkal (persze úgy fogják tudni, hogy nincs senkim), és amikor már megvolt az első szex az új csajjal, akkor jelenten be a réginél, hogy vége.
2019. márc. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
91%

3-masnak igaza van.


Habár szerintem nem igazán tudja az ember megismerni úgy az új partnerét, és megtapasztalni, hogy vele milyen lehet majd egy kapcsolat amíg még benne van egy kapcsolatban.


Felszabadultan teljesen más valakit megismerni.


Én speciel, elhagyom, aztán lesz ami lesz valamikor.

2019. márc. 1. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Addig nem szakitok a párommal, mig nem biztos a másik. A biztosat a bizonytalanért nem dobom el, amíg nem tudom biztosra.
2019. márc. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!