Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már olyan partneretek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Travis83 kérdése:

Volt már olyan partneretek, akivel kölcsönösen nem tudtátok élvezni a szexet?

Figyelt kérdés
Életemben először volt olyan tapasztalatom, hogy nem élveztem egy nővel a szexet,s emiatt abba is kellett hagyni. Ő ugyanúgy nem élvezte. Pár nappal később mégegy esélyt adtunk a dolognak. Ugyanaz lett az eredmény; le is álltunk félúton. Ez normális???

2018. nov. 15. 11:33
 1/9 anonim ***** válasza:
Számtalan oka lehet. Mit jelent, hogy nem élveztétek? Mások a szexuális szokásaitok, más izgat fel benneteket, nem figyeltek egymásra, valami nem tetszik a partnereddel kapcsolatban, vagy csak szimplán nem voltatok ráhangolódva? Nem mindegy, mi az ok, van amin lehet segíteni, van, amin nem...
2018. nov. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
69%
Volt, nem is találkoztunk többet.
2018. nov. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
#1: Pont ez az, franc tudja mi lehetett az oka! Mindketten nagyon akartuk és szenvedélyesen estünk a dolognak. Menet közben viszont egyikünk sem élvezte és ilyen velem még életemben nem volt. Vele sem.
2018. nov. 15. 13:53
 4/9 anonim ***** válasza:
55%

Soha, de passzolhatnád a nőcit, kipróbálnám én is.

Ha én is ugyanerre jutnék, akkor egyértelmű, hoyg a suna a rudas :P :D

2018. nov. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
58%

Volt, mert nem allt fel neki :D

Pedig azt mondta, nincs velem gond, sot allitasa szerint szerelmes volt belem es azert nem sikerult, mert annyira nagyon akarta. Mondjuk en meg ilyet nem hallottam, h emiatt ne alljon fel :))

2018. nov. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
67%

Nincs meg az összhang, nagyon akarod, de nem megy. Van ilyen.


A masik rosszul mozdul, nem jön át, mit érez, nem esik jól az érintése, nem ragad magával a vágy..


Lépj tovább.

2018. nov. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ez a feromonok játéka. Megesik, és ilyenkor tovább kell lépni.
2018. nov. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Akadt egy-két hasznos köztük!
2018. nov. 17. 14:26
 9/9 anonim ***** válasza:
5-ös, pedig van ilyen, én már 2 ilyen pasival is voltam. Túlizgulják a dolgot és emiatt nem tudnak produkálni. Pár alkalom után elmúlt, utána semmi gond nem volt velük.
2019. jan. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!