Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha a múltam hátrált...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a múltam hátráltat a a párkapcsolatokban és tudom hogy egy pasi sem fog igazán "megszeretni" csak arra fogok kelleni?

Figyelt kérdés
Pszichés betegségem van. A durvábbik fajtából,kb elmebeteg vagyok. Voltam már a zártosztájon is. Most kinn vagyok és gyógyszerekkel életképes vagyok, de nem annyira mint egy normális ember. Ettől függetlenül egy viszonylag szép és fiatal lány vagyok. Bár tudom hogy ez semmit sem ér hisz belül rohadok mint egy döglött ló a sivatag közepén. Persze az agyatlan férfiak körülrajonganak a külsőm miatt, de amint jobban megismernek lépnek. Érthető is. Tudom hogy egy kiálhatatlan szar vagyok. Szóval hogy ne zavarjon ez a tény?
2019. márc. 2. 00:16
 1/9 anonim ***** válasza:
50%

Gondolom senki nem kívánkozik arra, hogy az éjszaka közepén bele bszd a nagy kést.

Amúgy sok pasi megy ma szexre, csak azt elfelejti sok nő, hogy lehet akar szexelni, de nem mind 600 nővel, hanem van aki csak azzal az egyel.

2019. márc. 2. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Örülj,hogy élsz és kijutottál onnan.


Gondolom gyógyszerekkel vagy szinten tartható.


Szerintem nem a múlton kellene rágódni meg nem a pasikon hanem,hogy jól legyél.A többi majd jön.

2019. márc. 2. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Gondolom senki nem kívánkozik arra, hogy az éjszaka közepén bele bszd a nagy kést."


xDD



Miért akarsz kapcsolatott ha ennyire nem egészséges az idegrendszered? Nem elég csak az orvosokra és a gyogyszerekre bízni a gyogyulást, önmagadban is rendet kell tegyél .Térképezd fel , gondold át mik azok amik kiakasztanak és mik azok a dolgok amik pozitív hatást gyakorolnak rád.

2019. márc. 2. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
84%
Miert kell kinevetni egy beteg embert??? Ezt csak is buta emberek teszik.....
2019. márc. 2. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

"Bármilyen" betegséged legyen, van megoodás, persze 2 emberes.


Tehát, oké, betegséged van, s gyógyszert szedsz, ez eddig nem hiszem, hogy kizáró ok elnne.

A kérdés inkább az, hogy miben nyilvánul meg ez a betegség? Mi miatt valsz elviselhetetlenné?

Ez hol akadályoz egy komoly kapcsolat kialakításában.


Minden embernek vannak különös, furcsa szokásai, mind a mindennapi életben, mind kapcsolatban. Annyi, hogy vagy változtatni kell, hogy a másiknak is megfeleljen, elfogadható legyen, vagy a másik kell alkalmazkodjon.

Én elég jól tudok alkalmazkodni, s rengeteg fura emberrel találkoztam már, szóval nem reménytelen a helyzet.

Írásod látszólag nem tükröz semmilyen nagyon alapvető gondot. Összefüggően írsz, követhető, mégis olyan nagy lenne a baj, hogy kizár egy kapcsolat kialakulását?

2019. márc. 2. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
3-assal egyetértek
2019. márc. 2. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Lehet én se vagyok normális, de én úgy vagyok vele, hogy mindenki szerethető. Én ha össze futnék egy hozzád hasonlóval (futottam is), akkor adnék egy esélyt. :) Szóval fel a fejjel. :)
2019. márc. 2. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

Egyrészt, mindegy nekik, hogy "elmebeteg" vagy, csak az alakod, az alakod legyen jó.


Másrészt, minden nőt szexre használnak csak.

2019. márc. 2. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Van aki a kibírhatatlan nőket szereti.
2019. márc. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!