Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnál, ha a férfival...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnál, ha a férfival akivel ismerkedsz kiderülne, hogy mentális problémák miatt a hétköznapi életben ápolásra szorulna és ez egyáltalán nem lenne felnő ameddig el nem juttok a bizalmi részhez?

Figyelt kérdés
2019. márc. 2. 23:04
 1/8 anonim ***** válasza:
52%
Sajnos mivel Brüsszelt nem állítottuk meg időben így a normális lányok jelentős részét összelapította, aztán a besurranó migránsok egy másik jelentős részüket agyonverték, majd a soros tervben megfogalmazott pontok értelmében a maradékot eltüntették.
2019. márc. 2. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mit takar a mentális probléma és ápolása?
2019. márc. 2. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem attól leszel felnött hogy egy nő págyolgat, emberek közé kéne járni és megtanulni viselkedni
2019. márc. 2. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Karena26 ***** válasza:
78%

A "hozzászólásom" az ő hozzáállásától függne. Ha beismeri, hogy gond van, felelősséget vállal az életéért, változtatni/gyógyulni akar, és ehhez szakszerű segítséget kér és fogad el, akkor én is támogatnám ebben a küzdelmében - távolról.

Ha pedig sikerült már jelentős és látványos sikereket elérnie, esetleg hozzámennék és tovább támogatnám - közelről.

(Tapasztalatból írom. Nem lett happyend...)

2019. márc. 2. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem tartom magam olyannak, aki képes lenne erre napi szinten, ha nem rokon.
2019. márc. 2. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én nehezen tudom elképzelni, hogy ne látszana az valakin, hogy rendszeres ápolásra szorul. Önellátásra képtelen, az nem tud a társadalom átlagos tagja lenni, hát még randizgatni.


Mentális problémám nekem is van. Gyógyszeres kezelést is kaptam, de soha nem szorultam ápolásra.


Én nem vállalnám más ápolását, ha hasonló mértékű problémája van mint nekem az nem probléma. De az ő terhét is a nyakamba venni nekem ártana.

2019. márc. 3. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Itt csak az menjen bele aki nem vacilál rajta. Ha már ezen agyalsz, az egy jel, hogy nem akarod igazán.
2019. márc. 3. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Részemről nagyon nem... :/
2019. márc. 3. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!