Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ismerkedésnél mennyire hátrány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedésnél mennyire hátrány, ha valakinek rossz csaladi háttere van?

Figyelt kérdés

Mennyire lehet ezzel megértőnek lenni?

Törekszem arra, hogy kikerüljek innen, de ahhoz még pénzt kell gyűjtenem, viszont az nem fog 1-2 nap alatt menni (nem tudom a teljes fizetésemet félretenni). Ez miatt kételyeim vannak, mert a család és hogy ki hol él mindig hamar feljön ismerkedés során, és sokszor nem is mondok erre sokat, inkább elterelem a témát.


23/l


2019. márc. 3. 09:47
 1/10 anonim ***** válasza:
36%
Ha rossz családi háttér nem azt jelenti, hogy mindennap velük kell harcolnia a srácnak és téged eltartania, akkor ebből nem lesz probléma.
2019. márc. 3. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se lesz probléma. Ha mégis valakinek az, akkor azzal ne kezdj...
2019. márc. 3. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, ha nem egy felszínes fiút választasz nincs semmi hátránya. Legyél őszinte, ha ez miatt valakinek a szemébe kevesebb vagy jobb is, ha nem pocsékolsz rá több időt.
2019. márc. 3. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Engem nem zavarna ha te rendben vagy nekem, viszont ha nem tudsz ebben őszinte lenni mert félsz az elutasítástól akkor az azt jelenti, hogy problémád van az önbecsüléseddel és hajlandó vagy átszínezni az igazságot.Akinek pedig azzal gondja van az hajlamos önfeladó lenni, a személyes igényeit a háttérbe szorítani és perifériára szorulni a saját életében azért, hogy elfogadásban és szeretetben részesüljön.Itt jön képbe a gyermekkor, ugyanis ez azoknál a lányoknál figyelhető meg akik ezt nem kapták meg, főleg apai oldalról.Ez pedig rányomja bélyegét a pátkapcsolatokra is, ezt először pszichésen fel kell tudni ismerni és lerakni, hogy kiegyensúlyozott állapotba kerüljön az illető.


Nem állítom, hogy veled is ez lenne a helyzet, csupán eddig ezt tapasztaltam.


És ne gondold azt, hogy más családoknál akiket esetleg te egésznek látsz olyan idilli a helyzet, főleg ha csak azért mert pénzük van.Rengeteg sok ember kirakatbábu, őszintétlenül élnek kifelé, belül pedig féreg rágja őket.


És hozzátennék még annyit, hogy én is sok más emberrel együtt tisztelem az őszinteséget és a tenni akarást.

2019. márc. 3. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Engem ez nem zavarna, nem a családjai miatt választok valakit.. Egyébként saját tapasztalatból mondom, hogy nem éri meg energiát fektetni olyan emberbe aki emiatt elítél és megbélyegez. Eddig egyszer kaptam meg ezt egy lánytól, hogy ő nem akarja a nyakába venni a problémáim ami abból fakad, hogy különösen rossz időszakom volt a családom tekintetében, ami igazából már nincsen, de lehet nem is volt soha.. Mindenesetre normális embereknél ez nem hátrány.
2019. márc. 3. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Lesznek akiknél nagy, s akiknél egyáltalán nem...
2019. márc. 3. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ha terelsz kizáró ok. Ha utáljátok egymást kizáró ok. Ha szegények vagytok, nem kizáró ok.

32/f

2019. márc. 3. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mindenkinek többnyire negatívan befolyásoló a családi háttere. Ezen túl kell lépni, és haladni előre.
2019. márc. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Rockarc ***** válasza:

Mint annyi mas dologban itt is az oszinteseg a legjobb valasztas. Nem kell kerulni a temat, mert a masik egybol megerzi, hogy valami nem stimmel. Ezzel mar meg olted a randit. Ne terelj.


Ha elmondod az igazsagot es melleteszed, hogy te mit es hogyan gondolsz maskepp, amivel ki tudsz torni, az 1000* tobbet er, mint aki beleszuletett egy jo helyzetbe. Mondjuk ehhez meg is kell keresni azt az embert, akinel az ember szamit, nem a pillanatnyi korulmenyek.


42F

2019. márc. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Rockarc ***** válasza:
Kimaradt az IS szo az elozobol.
2019. márc. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!