Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elől az első 4 fogam lyukas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elől az első 4 fogam lyukas és be van tömve. Ez nagy hátrány a lányoknál illetve az ismerkedésnél?

Figyelt kérdés

Nagyon utálom magam emiatt pedig minden nap mosok fogat,de a szüleimnek is ilyen "rondák" a fogai.SAJNOS :(

És az a legrosszabb hogy látszanak a tömések elől,amikor nevetek.Nagyon zavar és már semmi életkedvem nincs emiatt.

Sokaknak olyan szép fehérek a fogai.Nehéz lesz az ismerkedés.Szerintetek?



2013. dec. 30. 00:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
panoráma röntgent kérnénk..
2013. dec. 30. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

manapság már az ilyen tömések komoly esztétikával készülnek,uh kizárt,hogy látszanak.

ha meg 20 éve volt a tömés,akkor menj el és cseréltesd ki.

2013. dec. 30. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Mennyire látszik?

Ha nem a te hibád és ápolod, akkor el kell, hogy fogadjanak így. Nincs tökéletes ember, mindenkinek van valamije, neked pont ez.

Esetleg nézz utána, lehet-e fehéríteni. Végső esetben koronáztathatod, de ha amúgy jók a fogaid és nem lenne erre szükség, akkor inkább ne.

2013. dec. 30. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Az, hogy milyenek a fogaid, az sok mindentől függ. Genetikai okai is lehetnek a gyorsan romló fogaidnak. Egy érett gondolkodású lány nem fog fennakadni a tömött fogaidon. Sokkal rosszabb lenne, ha olyan mértékben lennének rosszak, hogy feketék/rohadnak, és ezek miatt a leheleted is kellemetlen lesz.


A tömött fog pedig egyszerűen tömött fog. Nekem is ilyen elöl 1 fogam, látszik, de ez van. A páromat abszolút nem zavarja.


24L

2013. dec. 30. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Hátul egész jó állapotba vannak a fogaim csak elől ilyen csúnyák.
2013. dec. 30. 00:06
 6/12 anonim ***** válasza:
menj el egy jobb fogdokihoz,aki szépen csinálja meg az esztétikus fehér fogtömést...nekem is van elől tömve kettő is,és nem látszik :)
2013. dec. 30. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Együtt érzek veled kérdező nálam dettó ugyanez..az első fölső 4 fogam mind ilyen szar tömött, alig merek nevetni, alul elöl meg tök hibátlanok, de az szinte sose látszik...áhh utálom :S
2013. dec. 30. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Na legalább most már tudom hogy nem vagyok egyedül ezzel a problémával.
2013. dec. 30. 00:23
 9/12 anonim ***** válasza:
ha látszik a fehér tömés, az nagy szám :D
2013. dec. 30. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én régebben olyan lánnyal ismerkedtem, akinek (genetikai okok miatt) kicsit el volt színeződve elől a fogzománc egy vékony sávon, de engem nem zavart. Lehetne csinálni vele valamit, de én is azt mondtam neki, hagyja úgy.

F

2013. dec. 30. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!