Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan pozitív tulajdonságo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan pozitív tulajdonságotok, ami volt, hogy hátrányt jelentett ismerkedésnél?

Figyelt kérdés
2019. márc. 3. 13:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
46%
Vagyis negatívvá vált? Jo kérdés mert ha volt is ilyen nem biztos hogy most pozitivnak élem meg azon tulajdonságom. :D
2019. márc. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
51%

Naivitás , érzékeny lélek.

Ez nagyon rissz kombó volt.

2019. márc. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
Lelkiismeretes, kedves, segítőkész, de sorolhatnám a jó tulajdonságokat amik manapság mind-mind hátrányként értendőek.
2019. márc. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
38%

Túlságosan kedves vagyok, illetve hamar tudok kötődni valakihez.

Egy férfinek ezek nem jó tulajdonságok

2019. márc. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
69%

Mármint úgy érted, hogy nem volt az esete, egy adott nõnek/férfinak és ezért negatívan kell ítélni?


Pl. ha valaki izgalmas, színes életet él és ez nem tetszik egy aktuális randi partnernek, aki unalmas, befeleforduló személyiség, akkor hátrányként könyveled el?

2019. márc. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 marcipántea ***** válasza:
76%
Talán furán hangzik, de a higgadtságom. Eleve nem biztos, hogy jól kijövök emiatt olyannal, aki 110 fokon ég és folyton pörög (bár már előfordult). Másrészről olyan is volt, aki egyszerűen azon kapta fel a vizet, hogy velem nem lehet veszekedni, mert szerinte nem ésszerű, hogy nem kiabálok, török, zúzok, hanem próbálom megvitatni a probléma tárgyát normál hangnemben.
2019. márc. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
30%

Vicces, de leginkább az jelentett hátrányt, hogy nagyon odaadó vagyok és a párom prioritás számomra. Nem is feltétlenül ismerkedésnél, inkább kapcsolatban volt hátrány. Mert valahogy sosem kaptam ezt vissza az előző kapcsolataimban. És sok férfi megijedt tőle, hogy a kapcsolatba bizony neki is energiát kellene raknia hozzám hasonlóan.

Ami ismerkedésnél negatívum az inkább az, hogy haladok az életemmel és elértem már dolgokat. Persze nem tudhatom biztosra mert évek óta van párom és nem ismerkedek aktívan, de próbálkozók mindig vannak. A külsőmből valószínűleg az jön le, hogy ilyen buta luxus kislány vagyok aki elájul egy BMW-től, ezért mindig valami ilyesmivel próbálnak felszedni. Aztán amikor rájönnek, hogy én ezekre a középszerű anyagi dolgokra magasról teszek akkor már nem olyan bátrak. Valahogy megijednek tőle, hogy karrierem van és nem tudnak lenyűgözni azzal, hogy valami minimális karriert meg egzisztenciát elértek. Mert amikkel megpróbál lenyűgözni azzal én is rendelkezem. És itt meg is áll az érdeklődés általában, mást nem tud felmutatni.

2019. márc. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Soha. Ami pozitív, az inkább előny.

Olyat ismerek, aki betegesen féltékeny, egy igazi kullancs, 0-24-ben kontroll alatt tartja a másikat. És erre úgy hivatkozik, hogy az miért baj, ha túlságosan szeret, hűséges, és mindent megtesz a szerelméért. Egyszerűen fel se fogja, mi vele a baj. Saját magát is becsapja.

2019. márc. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Önmagában pozitív tulajdonság lehet az, ha valaki munka mániás, karrierista, de közben kevés idõt szán a kapcsolatára, folyton elfoglalt. Vagy bármilyen olyan hobbi, vagy tevékenység, érdeklõdés, ami megszállottan leköt egy embert annyira, hogy kevés ideje és energiája marad a párjára.


Ami emberi kapcsolatok függvényében pozitív (mint pl. odafigyelés, humor, beszédkészség, empátia, stb.), az nem igazán szokott hátrányt jelenteni, max. ha valaki mégis annak értelmezi, az lényegtelen, nem muszáj bárki véleményére adni.


Hátrányt jelenthet inkább az, ha valaki a negatív tulajdonságát átértelmezi pozitívvá, erre is szokott példa lenni. Az ilyen ember szokott csodálkozni azon, hogy õt miért nem értékeli senki, hiszen õ annyira jó ember, legalábbis ezt akarja bemesélni magának.

2019. márc. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
32%
A feltételes módú igékkel kapcsolatos nyelvhelyességi hiba a -nák és a -nék toldalék felcserélése ! Ki készített !
2019. márc. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!