Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek adjak ajándékot a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek adjak ajándékot a barátom szülinapjára, ha ő engem még csak fel sem köszöntött?

Figyelt kérdés

Most lesz a barátom szülinapja, viszont amikor az enyém volt, ő még csak annyit sem mondott nekem, hogy boldog szülinapot.


Én nyilván fel fogom köszönteni, csak nem tudom, hogy ajándékot is adjak-e neki. Ti mit gondoltok?


2018. jan. 6. 17:46
 1/5 anonim ***** válasza:
NEm rég lett vége legutóbbi kapcsolatomnak. Két és fél év alatt egy doboz teát kaptam, én mindenre vettem neki valamit. Mindenki saját magát minősíti...
2018. jan. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ez gyönyörű, hogy fel sem köszöntött... Mióta vagytok együtt? Elgondolkodnék ezen azért...
2018. jan. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
És emlitetted neki? Vagy azóta is elhallgatod a sérelmeidet?
2018. jan. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
35%
Először is beszéljétek meg, hogy miért. Nem mindenkinek egyformán fontos a szülinap, van akit abszolút nem érdekel és nem is ünnepli. Például nálunk is volt egyszer ilyen, mikor párom nem igazán akart semmit csinálni a szülinapomon. Miután kicsit kiakadtam elmondta, hogy ez náluk soha nem volt "divat", ő sosem ünnepelte a szülinapját, és nem gondolta, hogy ez nekem akkora dolog. Ezért jobb előre megbeszélni mindent kiakadás helyett.
2018. jan. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én vennék neki egy szál virágot, odaadnám és mondanám h boldog születésnapot. De semmi mást! Nem törném magam ajándékok keresésével meg tervezgetéssel. Attól h más ... érdekesen viselkedik... Én még nem szeretnék más lenni. VISZONT: ezt mindenféleképpen meg kell beszélnetek egy kicsit később. Mert neked ez fontos, neki nem. Ez szerintem pedig egy alapvető fontosságú kérdés lehet, ha az egyik félnek nagyon sokat jelent. Illett volna legalább szóban felköszöntenie szerintem.


De tudod mit, én látatlanban is megteszem :D : utólag is Boldog Születésnapot és Isten éltessen sokáig! :)


26f

2018. jan. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!