Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy működik ez? Miben változzak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy működik ez? Miben változzak?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnék komoly kapcsolatot, de olyan alakok találnak meg, akik csak le akarnak velem feküdni, vagy csak sima viszonyt szeretnének: "összejárogatni" alkalmanként. Nagyon sok ilyenbe belefutottam már, szerencsére egyikkel se történt semmi.


A barátnőm viszont nonstop kocsmázik és pasizik. Mégis talált 2 olyan pasit is, aki komoly kapcsolatot akar tőle, de barátnőm nem akar elköteleződni.

Húgom új pasija is az a tipikus jólelkű szintén komoly kapcsolatot akaró srác, holott tesóm azért elég durván tud vele beszélni.


Nekem valahogy sose volt célom porig alázni a másikat, meg őrjöngeni az aktuális párommal. Jól kijövök a férfiakkal, mert jó a humorérzékem, de többen ezt félreértik, pedig semmi flört nincs a mondanivalómban.

Nem öltözök kihívóan, sminket sem használok. Az alakom valóban jó, de szeretném ha a belső értékeimet is észrevenné valaki.


Összességében pont engem nem találnak meg a komoly kapcsolatot kereső férfiak, hanem inkább a olyan karaktert mint a barátnőm vagy a húgom.

Miben változtassak hogy sikerüljön nekem is -közhelyesen szólva- rendes, erkölcsös pasit találni?


Megtörtént sztorikat is szívesen fogadok. :)


27/L


2019. márc. 4. 18:11
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Rendes erkölcsös,na azokkal szexelni nem fogsz de gondolom szex nálad bün eléggé vállasosnak tünsz. Normális férfi nőt keres
2019. márc. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
É még is, összességében, hol vagy megtalálható? Hol tudnak veled megismerkedni ezek a jóképességű emberek?
2019. márc. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Dehogy vagyok vallásos! És a szex nekem nem bűn. Jézusom ez jött le abból amit leírtam? :D


Társkeresőkön voltam fent és ott találtak meg ilyen emberek, illetve házibulikban.

Vagy ha arra gondolsz hogy jelenleg hol vagyok megtalálható az szakköröket jelent, ritkán van házibuli, ismerősök ismerősei,stb. vagy nagy ritkán kocsma, de az nem igazán alkalmas minőségi ismerkedésre. Szerintem.

2019. márc. 4. 18:34
 4/6 A kérdező kommentje:
Miben kellene változtatnom szerintetek?
2019. márc. 4. 19:26
 5/6 anonim ***** válasza:

Mondjuk abban, hogy felöltözöl csinosan és elmész egy olyan buliba, szórakozóhelyre ahol férfiak is vannak. Nem várod, hogy valaki észrevegyen, hanem megteremted rá a lehetőséget.

Tudsz táncolni? Ha jó alakod van akkor neked találták ki a sportot és megtanulsz egy kicsit nőiesen mozogni, ami nagy előny a pasiknál. Elmész SALSA, Bachata, Kizomba vagy ha klasszikusabb vonalat szereted mondjuk Argentin tangot tanulni és lesz jelentkező. Budapesten olyan bulik vannak hétvégente, ahol 500-600 ember is összejön, ezeken a helyeken könnyű ismerkedni.

Hogy a táncosok között van-e erkölcsös pasi? Van, de van nőcsábász is, de szerintem még abból is profitálnál. A lényeg, hogy ismerkedj, és próbáld ki a határaidat.

2019. márc. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszod! :)

Ilyen szempontból kár hogy nem vagyok pesti és nincs jobb keresetem.

Jó ötlet lehet a tánc, meg is nézem a környékemen milyen lehetőségek vannak.

2019. márc. 4. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!