Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért szokták külön venni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szokták külön venni a párkapcsolatot a barátságtól amikor a kettő együtt működik igazán?

Figyelt kérdés

Úgy látom sok olyan párkapcsolat van ami nem barátságos, hanem elvárásokkal és érdekekkel van tele, minthogy teperni jobb egzisztenciáért jobb házért, kocsiért, menjünk ide-oda nyaralni ott csináljunk képeket majd azokat tegyük fel instára és mutogassuk magunkat, tegyünk úgy mintha boldogok lennénk. Én csak az olyan kapcsolatokat tudom értékelni ahol nincsenek elvárások, hanem eleve szeretik és tisztelik egymást és nem azon kattognak, hogy mit hoz a holnap mikor legyen gyerek, eljegyzés, esküvő. Én ellenzem az eljegyzést és a házasságot mivel egyrészt nem vagyok hagyomány tisztelő másrészt azok csak rituálék és spektákulumok, nem lesz szebb egy kapcsolat attól, hogy megházasodnak anélkül is lehet szeretni egymást.

Ilyen maga a csajozás is, szerintem jobb és nyugisabb úgy ismerkedni egy lánnyal, mint a többi emberrel, mivel maga a csajozás is csak pénisz mutogatás. Egyáltalán miért kéne másként viselkedni, ha egy férfi és egy nő ismerkedik? Szerintem a legnagyobb gond az ideál képekkel van, hogy kialakít egy ideális képet, hogy milyen legyen a másik és, ha esetleg megtalálja az se biztos, hogy egy jó párkapcsolat lesz e ebből. Ezzel csak kiírtja magából a természetességet.

Arra akarok kijukadni ezzel, hogy ezek a kapcsolatok eleve nem úgy indulnak, mint a barátságok és nem is akarják, hogy barátság legyen, mert azt hiszik más kategória a kettő. Pedig nem kéne külön választani őket, mert barátság nélkül sivár a kapcsolat.


2018. nov. 9. 20:09
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem sokan le fognak hordani most, de én egyet értek veled kérdező!
2018. nov. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%
Az baj h sokszor felruházunk egy embert egy kapcsolatot olyan tulajdonságokkal amik nincsenek is benne,és utána harag van h miért nem olyan miért nem ugy csinálja h az megfelelő legyen miért laposodott el stb,formálni akarjuk. De az jo ami nyersen is igazi a szerelem elillan idővel a szeretet viszont tartós. 20 éve nincs papirunk de felneveltünk 3 gyereket. De egy sima barátság nem párkapcsolat mert nyers leszek nem fekszem le a barátaimmal. A barátság jo ha van két ember közt de nem elég egy párkapcsolathoz ahhoz mélyebb érzés is kell a barátság mellett, szerelem szeretet vágy kémia.
2018. nov. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Azzal én is egyetértek, hogy a párodnak kell lennie a legjobb barátodnak is. Igazad van, hogy ez már nagyon ritka. Tényleg sok esetben csak a dicsekvésről szólnak ezek a műkapcsolatok.
2018. nov. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Persze ez lenne a jó, a jobb.


És ha ismerkedéskor nem görcsölnének rá az egész témára, hanem egy kikapcsolódásnak szórakozásnak vennék egy laza beszélgetésnek, aztán majd lesz belőle valami....


De...az emberek többsége már türelmetlen és valahol érthető is, főleg ha hosszú évek óta senkije sem volt, így az a lényeg ismerkedéskor, hogy társat keresnek, nem pedig barátot.


És persze az lenne a legjobb, hogy aki a társunk az a legjobb barátunk is egyben, és minden csúcsszuper, de a legtöbb helyen nem így van.

Persze ezen az oldalon tuti...


Az emberek már unják a magányt, belefáradtak az egyedüllétbe, az elutasításokba, vagy a megcsalásokba, az átverésekbe, és vágynak egy normális társra. És már nincs türelem.


És ezért nem is lehet hibáztatni senkit.

2018. nov. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Azért mert mindenki a szerelemtől vár megváltást és nem értékelik a baráti viszonyt egy kapcsolatban. A tömegmédia átmosta a modern generációk agyát.
2018. nov. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
#4 De ha valakinek hosszú éve nem volt kapcsolata az azt jelenteheti, hogy nem éri be bárkivel és egy tartalmas barátságos kapcsolatot keres. Úgy érzem azok keresik a tökéletest akik egyik kapcsolatból ugornak át a másikból, mivel egyik se felelt meg az ideális kreálmányuknak.
2018. nov. 9. 20:26
 7/8 anonim ***** válasza:

"De ha valakinek hosszú éve nem volt kapcsolata az azt jelenteheti, hogy nem éri be bárkivel és egy tartalmas barátságos kapcsolatot keres" ----> hát ez keveseknél van így.

Örülnek ha találnak valakit, és ha kimondja a bűvös szavakat, hogy szeretlek, életem értelme, fontos vagy imádlak stb stb...az már elég is.

2018. nov. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Akik ugrálnak egyikből a másikba azok társfüggők akik nem tudnak önállóan gondolkodni létezni. De sose lesznek boldogok senki mellett..
2018. nov. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!