Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Távkapcsolat mennyire müködik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolat mennyire müködik?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy lánnyal tinderen és már fél éve beszélgetünk, eddig 2x találkoztunk, első randin együtt is aludtunk! Mivel mesze lakik, ezért csak hétvégente tudok lemenni hozzá! Mivel lehet fenntartani az érdeklődést? Hétközbe, mert már mindent kibeszéltünk és nem tudunk miről beszélgetni! Én 19 ő 20!

2019. febr. 5. 09:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Tapasztalatból mondom, hogy hosszútávon nem éri meg...

Egy-két évig működik, de utána már érdemes összeköltözni, közel kerülni egymáshoz, mert a csak hétvégi találkozás felőrli a kapcsolatot, pláne ha vannak a feleknél próbálkozások mások részéről.

2019. febr. 5. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én is ettől félek, de mivel tanulunk, így ez még nem lehetséges! Itt a környéken nem találtam normális lány, de az ő személyisége megfogott! Nem az van, hogy veszekszünk vagy kiabálna velem, ha gondja van, akkor azt megbeszéljük! Eddig kihasználták, én ezt nem akarom, eddig mindent finoman vezettem fel neki, nehogy megbántsam! Eléggé megszerettem és nem szeretném, hogy vége legyen ennek!
2019. febr. 5. 09:25
 3/3 anonim ***** válasza:

Mi párommal 4 és fél évig voltunk 200 km-es távkapcsiban. Utána ő költözött az én városomba.

Minden csak tőletek függ, hogy mennyire akarjátok egymást, mennyire tartotok ki egymás mellett.


Volt, hogy neten keresztül olvastunk, játszottunk együtt.

2019. febr. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!