Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért akad ki sok nő azon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akad ki sok nő azon hogy nincs autóm, egy ilyen szegény országban mint Magyarország miért meglepő ez?

Figyelt kérdés

Nem, nincs egy normálisan működő pár havonta nem letérdelő autóra pénzem, se arra hogy fenntartsam.


A nők viszont tombolnak mikor megtudják hogy nincs, mert úristen, anélkül élni se lehet.


F/28


2019. márc. 5. 09:22
1 2 3
 1/28 Diavolino44 ***** válasza:
77%

Mert a nők gonosznak, kihasználnak , csak a pénzed kell nekik.

De lehet csak azért mert más értéket benned nem találnak.

2019. márc. 5. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%

Már megint itt rinyálsz? Így tényleg soha nem lesz csajod, báttya.


Képzeld, a páromnak sincs kocsija. Amúgy is szorong a vezetéstől, így nem is biztos hogy lesz. Én meg pont leszrom, nem érdekel, megoldjuk.

2019. márc. 5. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
En a reggeli csúcsban es parkolohely keresés közben nem ezt látom.
2019. márc. 5. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:

Mondom máshogy : nettó 150 ből ami csak az albit meg megélhetést fedezi, nagyon pénzem se lenne autóra.


Vagy ez is kizáró ok a nőknek hogy nincs pénzem?

2019. márc. 5. 09:30
 5/28 anonim ***** válasza:
100%

2-es vagyok, páromnak még saját keresete sincs (tanul), de nem-ér-de-kel.


Nem a pénzeddel, a kocsiddal vagy azoknak a hiányával van bajod, hanem VELED.

2019. márc. 5. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
*van a baj
2019. márc. 5. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%

Nem, a nőknek az a kizáró ok, hogy semmi vonzó nincs benned, buta vagy, idegesítő és csúnya. Ja igen, és ráadásul még pénzed sincs, hogy a nők egy bizonyos rétegére hatással legyél.

Nekem sincs autóm, a páromnak sincs, és sosem láttam még olyan nőt, aki tombolt volna, amikor kiderült hogy nincs a másiknak autója.

2019. márc. 5. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
Fura nőkkel ismerkedhetsz. Engem nem zavarna, ha valakinek nincs autója, sok helyre el lehet jutni tömegközlekedéssel is, illetve ha legalább jogsija van az embernek, lehet bérelni is, ha valamiért éppen kell. Nekem még nincs jogsim, de meg akarom csinálni, mert nem mindenhova jutok el tömegközlekedéssel, ahova szeretnék. Autót viszont nem biztos, hogy venni fogok egyből. Az jobban zavarna, ha otthonülő lenne a másik, mert én viszont nem vagyok az.
2019. márc. 5. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%

Én sose válogattam autós meg nem autós pasik közt.

Aztán egy autós lett a pasim. De 99% , ha nem lett volna neki, akkor is , mert ez kb. mindegy.

2019. márc. 5. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
20%

A nők úgy indítanak, hogy felmérik a férfi anyagi helyzetét, ez tény. Ha jóképű vagy, de csóró, akkor csökkennek az esélyeid. A csúnya, pocakos, de van lóvé, akkor veled lesz a nő...amíg le nem húz elég pénzzel, aztán lép.

Tőlem is meg szokták kérdezni, hogy milyen kocsim van."Semmilyen". Ilyenkor legörbül a szájuk széle.. Miután közlik, hogy hát akkor mégse tetszem, én meg szoktam közölni, hogy 2 db Harley-Davidsonom van (6 M/db). Látni kéne azokat a fejeket!:)

2019. márc. 5. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!