Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért akad ki sok nő azon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akad ki sok nő azon hogy nincs autóm, egy ilyen szegény országban mint Magyarország miért meglepő ez?

Figyelt kérdés

Nem, nincs egy normálisan működő pár havonta nem letérdelő autóra pénzem, se arra hogy fenntartsam.


A nők viszont tombolnak mikor megtudják hogy nincs, mert úristen, anélkül élni se lehet.


F/28


2019. márc. 5. 09:22
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
26%
Anyagias lett a vilag ezt kar tagadni! Lehet van egy ket kivetel de a tobbsegre ez mar igaz sajnos! Nem a semmiert kereseik a huszoneves kislanyok az apjuk lehetne pasikat,ott mar megvan minden ,nekik semmit nem kell tenni!
2019. márc. 5. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
100%
nagyon mérges vagyok rád, hogy nincs autód! ez már a világvégeeee....
2019. márc. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
0%
A tomboló autófétises nőstényeket megerősítem.
2019. márc. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

Kérdező, pont kifogtad a legnagyobb tapló válaszolókat.

Ennél a kérdésnél találsz lényegretörőbb válaszokat:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__randi..

2019. márc. 5. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

Nem az a gond, hogy nincs autód. Pillanatnyilag nekem sincs, nagyon közel van a munkahelyem, felesleges lenne autót fenntartanom. Városon belül sincs rá különösebben szükség. Azzal van gond, hogy kijelented, hogy nincs, és ebben az országban nem is lehet... ahhoz képest elég sokaknak van.

Ha egy nő mondjuk hosszú távra tervez, családalapításban is gondolkodik, akkor igenis fontossá válik az autó. (Nagybevásárlástól a nyaraláson át az orvoshoz járásig nagyon sok mindenre szükséges.)

De nem is ez a lényeg. Igen, alacsonyak a fizetések sok helyen, de én pl. nőként többet keresek nálad, de keveslem, ezért vállalok plusz munkákat is. A törekvés hiányát látom inkább problémának, az senkinek nem vonzó.

2019. márc. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
100%

Annyira nem szegény ez az ország, elnézve a sok vadi új autót az utakon.

Félretéve ezt, fura nőket ismersz. Engem pl sose érdekelt, hogy van-e kocsija a másiknak. Eddig összesen egy páromnak volt kocsija.

2019. márc. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem azon akadnak ki, hanem ahogy előadod, hogy nincs. Veled van a gond, a viselkedéseddel. Nettó 150 meg tényleg marha kevés, de neked úgyis azért kéne nő, hogy hozzácsapódjon az ő keresete is. Ahelyett, hogy lépnél jobb irányba, itt rinyálsz ki tudja, hányadik kérdésben. Visszataszító ez a duma, nekem se kellene ilyen "férfi".
2019. márc. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Én pont most gondolkoztam új autó vásárlásán, és a barátnőm szerint full idióta döntés lenne, mert Budapesten nem használnám ki.


Amikor céges kocsim volt, azt sem igazán használtam.

2019. márc. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!