Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért akad ki sok nő azon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akad ki sok nő azon hogy nincs autóm, egy ilyen szegény országban mint Magyarország miért meglepő ez?

Figyelt kérdés

Nem, nincs egy normálisan működő pár havonta nem letérdelő autóra pénzem, se arra hogy fenntartsam.


A nők viszont tombolnak mikor megtudják hogy nincs, mert úristen, anélkül élni se lehet.


F/28


2019. márc. 5. 09:22
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
30%
ja, vagy mikor kérdik, hogy milyen autód van, és közlőd, hogy semmilyen....akkor mikor dobnak odavágni, hogy “ja, mert nekem nem autóm van, hanem autóim, bocsi picinyem :))))) “
2019. márc. 5. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
9%
A #10es hsz -t gondoltam tovább :D
2019. márc. 5. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
16%
Most mé kellett lepontozni, tik nem értitek a humort ? :)
2019. márc. 5. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
76%
A mostani barátnőmmel pont két autó között találkoztam. Hónapokig nem volt kocsim, mert vártam a megfelelőt. Nyár volt, szóval rengeteget bicikliztünk helyette. Pont nem érdekelte, hogy nincs autóm. Hova tovább, szóba sem került. Szóval ez is csak egy béna kifogás a sok közül, hogy miért nem kellesz másoknak. Én lehetőséget látok, te hátrányt. Ugyan abban...
2019. márc. 5. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
84%
Par millioan elunk Magyarorszagon es par millionak van autoja.Es nem csak suzukiz meg fábiat latsz az utakon.Ha masok elotudjak teremteni rá a penzt akkor a legetoseg elotted is adott.Ha esetlen vagy es nem tudsz ebbe nehez vilagba versenykepes maradni akkor az sajnos a te ugyetlensteg..ugyetlen esetlen balfek pasik nem ferfiak,hanem kisfiúk! Kisfiukbviazont nem kellenek a nőknek.Peace
2019. márc. 5. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
85%

Olyan vagy,mint egy 10 éves kisfiù,aki semmit nem tud semmiről,és a szüleit kérdezgeti,ha kell,ha nem.Csak Te itt jössz a heti 8 kérdéssel,és nem a szüleidet vagy a barâtaidat faggatod ezekről a szar#okról


Nem nagy ügy a nincs.kocsi,ez Magyarország.

2019. márc. 5. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
31%
M5-ös béjemvét vegyél az a tuti.
2019. márc. 5. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
77%
Vagy valami közvéleménykutató cégnek dolgozol?
2019. márc. 5. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
51%
Nekem céges autóm van csak. Az számít? :)
2019. márc. 5. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
100%

Én nem hinném,hogy tombolnak a nők a dühtől mert nincs autód és emiatt ejtenek.

Viszont...nem értem,hogy miért csak ennyit keresel, és miért nem teszel azért fiatalként,hogy ez ne így legyen?Törekedsz arra,hogy másik munkát keress, esetleg képezd magad?

Belegondoltál abba,hogy amennyiben családot alapítasz, gyereke vállaltok, a feleséged otthon marad, miből fogtok megélni?


És egyébként bocs', de számmora is fontos az autó.

Kistelepülésen élek, innen mozdulni sem lehet autó nélkül, főleg ha mondjuk egy műtétre, alaposabb orvosi vizsgálatra,pontos időre vhová, esetleg nagyobb bevásárlásra mész, helyben ugyanis nincs semmi.


Sokaknak munkaeszköz az autó, gondolom jogsid sincs.


Félreteszem a szórakozást, manapság igen is fontos,hogy legyen autód, aminek nem a márkája/értéke fontos, legyen üzembiztos.

Egy jó állapotú SUZUKInk van,nem fogyaszt sokat, az alkatrész se drága hozzá,de szükségünk van rá.


Én ezt az autó kérdést függetlenítem attól,hogy a nők az anyagi helyeztet nézik. Nálam inkább arra utal,hogy nem törekedsz előre az életben, ezzel szemben panaszkodsz.

2019. márc. 5. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!