Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha ti ilyet találnátok, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ti ilyet találnátok, mit reagálnátok?

Figyelt kérdés

Már 2 éve vagyok együtt a párommal. Nagy szeretetben és nagyon jó a kapcsolatunk. A párom dolgozik, teljesen átlagos férfi. Bár eléggé befelé forduló, viszont szeret olvasni, ilyesmik. Amikor ismerkedtünk elég sok mindent elmeséltünk egymásnak. Amikor már együtt voltunk másfél éve, akkor mesélte el,hogy fiatalabb korában volt egy nehezebb időszaka, amikor az utcán élt. De ennyi. Nem részletezte, én nem firtattam a dolgot. Hiszen azóta egy kiegyensúlyozott ember lett.


Viszont ma éppen tavaszi nagytakarítást tartok, és van egy doboza, amiben a régi emlékei vannak(jegyek,ilyesmik). És véletlen kiborult. Már mutatta ezeket a holmikat nekem. Viszont volt benne egy régi pénztárca kamaszkorából, gondoltam megnézem, biztosan nem haragudna... És csak egy kártyát találtam benne, ami nagyon felkeltette az érdeklődésem, de aggaszt is.

Egy tűcsere program kártya, amin egy szám is van. Tudtommal ezt régen a drogosok kapták... És kicsit fennakadtam ezen.

Nyilván lehetnek az embereknek titkai... De ekkora? Ti mit reagálnátok erre? Vagy hagyjam és ne is mondjam neki,hogy ezt találtam.

Tudom,nem túl etikus dolog ez, de ő is látta a naplóm, az emlék könyveim, mivel úgy voltam vele miért ne. Az is hozzám tartozik.

De nem gondoltam volna,hogy drogozott... :(


A párom 32 éves.


2019. márc. 5. 10:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
87%
És?Mondta,hogy az utcán élt,nem akar beszélni róla.Őszinte volt pont.Pont.Szerinted azt mivel bírják ki?Alkohol vagy drog.Te hagytad,hogy elolvassa a kis naplód,ő is megmiutatta a titok dobozát.Na ha minden fantasztikus a kapcsolatban,akkor tiszteld meg,azzal hogy elfogadod az ilyesmit nem akar az ember kitárgyalni alaposan.Mármint milyen volt az utcán élni.Olyan jó mindent,tök tipikus hogy ilyenkor gyártotok valamit,amin lehet problémázni és agyalni.Olvass egy könybvet vagy foglald el magad valamivel,mert nagyon unatkozol.
2019. márc. 5. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
83%
Nincs jelentősége már szerintem.
2019. márc. 5. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
79%

Én is kipróbáltam már sok mindent. Nem szoktam reklámozni, viszont ha kérdezik, vagy szóba kerül nem titkolom. Ebből adódik a kérdésem is. Beszéltél már vele erről? Mármint régebbenn? Mert lehet esélye nem volt elmondani és mivel ez nem olyan dolog, amivel az ember büszkélkedik minek vonakodjon csak úgy elő vele. Pláne úgy, hogy már a régmúltjához tartozik.

Én hasonló korú vagyok mint ő. Bevallom az első két barátnőmről nem nagyon vannak emlékeim. Pedig mindkettővel közel egy-egy évig voltam együtt. Nyilván ha találkoznék velük és mondanának egy két dolgot beugrana, de most így esélyem nincs felidézni róluk bármit is. Ezzel azt akarom mondani, hogy az nem vitás hogy nagyon szerettem őket. Viszont pont nem emlékszem már az akkori énemre, dolgaimra... Mára már teljesen idejét múltak. Sőt, olyan érzésem is volt már mintha nem is velem történtek volna, olyan réginek tűnnek.

2019. márc. 5. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Persze, tiszteletben fogom tartani ezt. Csak tudod így már értem,hogy az anyukája miért mondta egyszer hogy nehéz volt a fiával régen... És nem firtatta.
2019. márc. 5. 10:08
 5/14 A kérdező kommentje:

Akkor jobb ha hallgatok.

Azt mesélte,hogy ő kipróbált sok mindent. És ennyi. Nem részletezte.

Azt is tudom,hogy rendőrségi ugye is volt, de azt nem milyen jellegű.

Így már azért értem.

2019. márc. 5. 10:10
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Miért akarod feszegetni azt, mai már régen elmúlt?

NEm lesz jobb szerintem, ha tudod, mi volt, meg hogy volt, az számít, hogy összeszedte magát és hogy most milyen.

Szerintem mindenki csinál hülyeségeket fiatalon, mindenkinek van rosszabb időszaka, amire esetleg nem büszke utólag, de nem hinném, hogy a mai énjét alapul véve ezzel foglalkozni kellene, én legalábbis ezt gondolom. Én hagynám.

2019. márc. 5. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) Akkor én is így teszek.
2019. márc. 5. 10:50
 8/14 anonim ***** válasza:
54%
Figyelj.. Minden kérdés további kérdéseket szül. A kártya, amit megtaláltál egyértelmű. Mit akarsz még tudni? Hogyan? Milyen gyakran? Vagy mit? Hagyd békén, tudod már mi volt, és kész. Ő megváltozott, lehet, hogy több hónapos terápiás munka van benne, ne idézd elő neki azt az életszakaszát.
2019. márc. 5. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
* ne idézd fel. Bocs.
2019. márc. 5. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Érdekes, engem sokkal jobban aggasztana az a része, hogy az utcán élt (ha jól olvasom van anyja is), mint az, hogy közben drogozott.
2019. márc. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!