Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha ti ilyet találnátok, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ti ilyet találnátok, mit reagálnátok?

Figyelt kérdés

Már 2 éve vagyok együtt a párommal. Nagy szeretetben és nagyon jó a kapcsolatunk. A párom dolgozik, teljesen átlagos férfi. Bár eléggé befelé forduló, viszont szeret olvasni, ilyesmik. Amikor ismerkedtünk elég sok mindent elmeséltünk egymásnak. Amikor már együtt voltunk másfél éve, akkor mesélte el,hogy fiatalabb korában volt egy nehezebb időszaka, amikor az utcán élt. De ennyi. Nem részletezte, én nem firtattam a dolgot. Hiszen azóta egy kiegyensúlyozott ember lett.


Viszont ma éppen tavaszi nagytakarítást tartok, és van egy doboza, amiben a régi emlékei vannak(jegyek,ilyesmik). És véletlen kiborult. Már mutatta ezeket a holmikat nekem. Viszont volt benne egy régi pénztárca kamaszkorából, gondoltam megnézem, biztosan nem haragudna... És csak egy kártyát találtam benne, ami nagyon felkeltette az érdeklődésem, de aggaszt is.

Egy tűcsere program kártya, amin egy szám is van. Tudtommal ezt régen a drogosok kapták... És kicsit fennakadtam ezen.

Nyilván lehetnek az embereknek titkai... De ekkora? Ti mit reagálnátok erre? Vagy hagyjam és ne is mondjam neki,hogy ezt találtam.

Tudom,nem túl etikus dolog ez, de ő is látta a naplóm, az emlék könyveim, mivel úgy voltam vele miért ne. Az is hozzám tartozik.

De nem gondoltam volna,hogy drogozott... :(


A párom 32 éves.


2019. márc. 5. 10:00
1 2
 11/14 Rockarc ***** válasza:

En is azt gondolom, hogy aki a jelenben nekem megfelel, akkor mindegy, hogy mi volt a multjaban. De azert vannak kivetelek. Nalam a kemeny drog az ilyen.


En azt gondolom, hogy nem veletlenul akadtal ra erre a ture, kivancsi vagy az emberre, kivancsi vagy az eletere. Ez nem baj, sot! A problema az, hogy olyan dologra akadtal, ami sok embernek a mara voros vonalon tul van. En nem tartanam magamban, biztos atbeszelnem vele. Nem feltetlenul a reszleteket, de ha eloallsz azzal, hogy megtalaltad, akkor valoszinuleg fog mondani egy csomo mindent, hiszen a titok mar nem titok tobbe. Talan neki is konnyebb lesz. Neked is jobb lenne, mert most elkezdesz spekulalni mindenfelen, pedig a vilag minden bonyolultsaga ellenere is egyszeru. Jobb tiszta vizet onteni a poharba.


42F

2019. márc. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Én ezt már nem firtatnám. Ha drogozott is, most már tiszta régóta, tisztességes ember, szeret téged. Biztos sokat tnault az utcán töltött időszakból és jobbára vált szerencsére. Rikta az ilyen ember, becsüld meg :)
2019. márc. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Azért élt az utcán, mert otthon nem tűrték meg. És az anyja mai napig próbálja kompenzálni...
2019. márc. 5. 16:35
 14/14 A kérdező kommentje:
Sikerült megbeszélni, mivel valahogy elszóltam magam. És elmondta a dolgot, és örül, hogy legjobban megismertem. Azért nem mondta el,mert félt,hogy emiatt esetleg bizalmatlan lennék. Rengeteg dolgot elmesélt. Nagyon részletesen. És ledöbbentem. Viszont úgy érzem így erősebb lett a kapcsolatunk is.
2019. márc. 5. 17:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!