Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 24-28 éves hölgyek, maximum...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

24-28 éves hölgyek, maximum hány éves férfival kezdenétek komolyabb párkapcsolatba? És nem komolyba?

Figyelt kérdés
2019. márc. 5. 15:41
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

27-et töltöm idén. 25-35-ig belefér bőven komoly kapcsolat.

Van egyébként néhány 40-42 éves férfi akiket hosszabb távon is el tudok képzelni, de úgy érzem +15 év egy kicsit sok.


35-40 közöttiekkel meg hadilábon állok. Én még mindig kamasznak nézek ki legrosszabb esetben is 20 elejére tippelnek, de a férfiaknál meg 40 fele eléggé kijön az öregedés. Pocakosodnak, kopaszodnak és őszülnek. Mellettük úgy nézek ki, mintha a gyerekük lennék.


Nem komoly meg aztán tényleg mindegy.

2019. márc. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
28 éves vagyok, 30-45 az ideális komoly kapcsolatra, nem komolyra senki nem kell
2019. márc. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
26 N vagyok és max +20 ami belefér, akár komolyra akár csak szex
2019. márc. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

28 vagyok, nekem 10-12 év korkülönbséggel (a férfi az idősebb) nincs problémám.


Alkalmi "kapcsolat" nálam nem játszik, se fiatalabbal, se idősebbel.

2019. márc. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!