Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Menekülnek a nők ilyen férfitól?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menekülnek a nők ilyen férfitól?

Figyelt kérdés

Kíváncsiságból kérdezem, hogy mit gondoltok erről.

Egyedülálló vagyok és tök egyedül élek a családi házamban. A napi rutin hogy reggel 6-kor kelek és délután 4-ig dolgozom, de ha sos riasztás van akkor az esti órákban is van hogy elvégzendő munka jön közbe.


Ha hazaérek gyors kajacsinálás, takarítás, mosás. Utána vacsi, fürdés és tévézés (általában mindig dokufilm csatornák, régészeti feltárások, tudományos műsorok)

Nagyon korán lefekszem, van hogy este 9 körül beájulok, de ha 10-ig ébren tudok maradni az már csúcs. Szeretek aludni, de mostanában minimum 2x felébredek éjjel.


Facebookon nem vagyok, ugyanis nem érdekel a kamuság. Más káros oldalt sem használok, csak az emaileket ellenőrzöm. Ebből az következik, hogy nem "társalgok" nőkkel neten. A munkámon és a bevásárlás közbeni pár szóváltáson kívül nincs kapcsolatom nőkkel. Bulizni és inni sem járok, mivel nem alkoholizálok.


Azt hozzá kell tennem, hogy ez a jelenlegi állapotom nagyon jó, viszont néha hiányzik a szeretet és összebújás. A közeljövőben ha ugyanígy fogom csinálni, akkor nem lesz senkim.


Átlagos kinézetem van, 180 centi, barna haj és szem, 75 kg.


Volt pár véletlen alkalom, hogy kialakulhatott volna valami, de a nők hamar leépítettek, talán megijedtek tőlem vagy túl unalmasnak tartottak.

Szerintem nem vagyok olyan rossz parti és idős sem vagyok.

Nem tudok csajozni, ezért várom a csodát, hátha.🙂


2019. márc. 5. 18:58
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
30%
A facebook és társai nem érdekelnek, én se vagyok aktív rajtuk. Ami meg a másik, hogy én 8 után kelek és 3 körül járok aludni, ami eléggé eltérő lenne, bár ez még nem akkora dolog. Az nagyon aggasztana, hogy nőkkel semmi kapcsolatod nincs, én úgy szocializálódtam, hogy számomra természetes dolog a női-férfi barátság, így ha valaki a nemük szerint válogatja a társaságát és nem emberként tekint mindenkire, az komoly súrlódásokhoz vezethet. Nálam nem fér bele, ha valaki különbséget tesz a barátai, haverjai között aszerint, hogy azoknak mi a nemük. Ezen kívül semmit nem írtál arról, hogy mik a hobbijaid, a szabadidődet mivel töltöd, töltenéd, mik a céljaid, stb. A közös kajálás és TV-zés egy dolog, heti 1-2 alkalommal elmegy, de azért szerintem ennél a legtöbb ember több és változatosabb programra vágyik.
2019. márc. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 marcipántea ***** válasza:
100%

Dehogy. Nézd, szerintem nem is olyan sok embernek színesebb a napirendje a tiédnél, mindannyian a szürke hétköznapokkal nézünk szembe :) ez csak egy dolog, a személyiség csak egy töredékét tartalmazza, merem feltételezni, hogy ehhez azért még tartoznak egyéb értékek, tulajdonságok.

Azért ha szeretnél valakit, akkor azért bizony ki kell lépni a lakásból időnként, vagy esetleg online próbálkozni.

2019. márc. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
100%
Nem menekülnék, ha el tudok vele beszélgetni, akkor teljesen mind1, hogy él.
2019. márc. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:
Nincsenek barátaim, mert csalódtam bennük! A család egy részével tartom a kapcsolatot. Illetve egy unokabátyámmal, aki egyben legjobb barátom is, napi kapcsolatban vagyok vele és kölcsönösen segítjük egymást ha van olyan, amihez segítség kell. A szabadidőmben barkácsolok ezt azt, ezen kívül nincs más elfoglaltságom. Kicsit unalmas életem van....
2019. márc. 5. 19:14
 5/34 A kérdező kommentje:
Nem vagyok diplomás, de azért buta se, szerintem el lehetne velem beszélgetni bármiről. Neten nem tervezem az ismerkedést.
2019. márc. 5. 19:16
 6/34 anonim ***** válasza:

Igen, unalmas életed van, de ha megismerkednél egy nővel, neki lenne hobbija és nem a shopingolás, hanem kimozdulni, elmenni moziba, ide-oda, megnézni egy-egy kiállítást, akár színházba menni, vagy egy-egy előadást ilyen-olyan művházakba, már nem lenne unalmas az életed. Ha találsz ilyen nőt, aki előtte ezekre a helyekre elment egyedül vagy a barinőkkel, akiket már időnként un, akkor nyerő vagy.


Olyan nőkkel futottál össze, akiknek a shoppingolás a fontos, a facebook, a mutogatás, stb. Nincs ezzel semmi baj, férfiakban is van ilyen, a mindig menő autó. Attól, hogy a csaj nem ilyen, még nem biztos, hogy bányarém.


Szerintem próbálj meg vhová eljárni, a meló közben beszélgetni, kéne egy haver, de nem kocsmázni járni. Jön a jó idő, kirándulni, túrázni, ha városban laksz, akkor szokott lenni túracsoport, nem szokták elküldeni az újakat.


Legfeljebb ne rögtön csajt, szerelmet keress, hanem havert, akár női havert, barátot. Kialakul az, csak ki kell lépned a komfortzónádból.

2019. márc. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2019. márc. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:
Nagyon idős vagyok, 30!
2019. márc. 5. 19:52
 9/34 anonim ***** válasza:
Az nem idős ! :) akkor még van remény :) javasolnám, hogy kicsit járj el ide oda, és ismerkedj .Az elején nem biztos, hogy lesz sikerélmény, de ha kicsit kimozdulsz a komfortzónádból, találhatsz csajt .
2019. márc. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
Háát a napirendedhez keresel valakit, akivel foglalkozhatsz, amikor épp ráérsz és még nem vagy álmos vagy a nagy Őt? :) Egyébként nincs szerintem probléma azzal, ahogy élsz. Mondjuk az kicsit gyanús lehet, ha arányaiban több baráttal és családtaggal kellett megszakítanod a kapcsolatot... A társzerzéshez azért muszáj kicsit kockáztatnod, mert kicsi az esélye, hogy álmaid nője majd felmászik hozzád a leeresztett hajadon :) Akár iratkozz be valami suliba, ami passzol az érdeklődésedhez - ha nem is ott zerzel barátnőt, hátha útközben :) És mint írták, ne célirányosan rohand le a nőket, elsőre csak barátkozz velük tisztelettel, udvariasan "csak" emberként, nem kell rögtön egyértelműen udvarolni pl. buszon vagy vásárlás közben úgy, mint egy bárban... aztán később már elejthetsz pár tök egyszerű dicséretet, ha még érdekel - jobban bejön a női nemnek ez az út és te is jobban tudsz szelektálni, kivel lehet értelmesen időt tölteni.
2019. márc. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!