Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 44 éves férfitól mit akarhat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

44 éves férfitól mit akarhat egy 25 éves fiatal lány?

Figyelt kérdés
Nincsenek extra anyagiak, extra jó külső. A lány szép arcú, csinos, kissé teltebb. Akármelyik ujjára vele egyidős srácokat kaphatna meg. Mégis elpasszolja, hogy a húszassal idősebb pasival beszélgessen. Mi ez a helyzet?
2019. febr. 4. 09:43
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
26%
Ezt, valószinű, a nő sem tudnál pontosan megmondani. Én még 50 körül is össze futottam 18-25 évesekkel, akik kijelentették, hogy kellesz nekem. Pedig csak egy sima melós voltam mindig. Vagy is nem anyagi jellegű volt egyiknek az érdeklődése sem.
2019. febr. 4. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
45%

Mit kell ezen magyarázni? Én is ilyen idős vagyok, tetszik nagyon egy tőlem 18 évvel idősebb férfi már régebb óta. Ha sportos, fiatalos, egyáltalán nem látszik 40+-nak.

Ds inkább ő, mint egy korombeli 25-27 éves srác.

2019. febr. 4. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
55%

Nem egyedi eset. Valami vonzót biztos lát a pasiban a lány, vannak akiknek kifejezetten a Tőlük idősebb férfiak jönnek be.

A lányhoz hasonló korú pasiktól vélhetőleg komolyabban gondolkodik, megértőbb, figyelmesebb, és ez is bejöhet Neki.

2019. febr. 4. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
39%

Csak te gondolod úgy, hogy minden ujjára akadna korban hozzáillő férfi, meg hogy mindenki őt akarja. A huszonéves és korai harmincas férfiak döntő többsége nem kezdene egy "telt" lánnyal. Főleg azok nem, akik ugyanúgy kaphatnak maguknak szintén szép arcú, de mellé jó alakkal is rendelkező csajt.

A husis csajokat max. 1-2 estére hazaviszik, de ennyi, a haverok előtt nem villognának vele. A csajnak meg lehet, hogy komoly kapcsolatra lenne igénye és ezért közeledik feléd, mert érettebbnek és kevésbé felületesnek tart. Látszólag téged nem zavar, hogy nincs jó teste.

2019. febr. 4. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
52%

Nem hittem volna, hogy valaha kiállok egy ilyen ügy mellett... De most ki fogok.

24 éves nő vagyok, szerintem 10 év a maximális korkülönbség,ami szóba jöhet. Viszont a korombeli pasikkal nem értek szót. Sőt, a legfiatalabb, akivel az elmúlt fél évben találkoztam és azt mondtam, hogy okés, ő pont 10 évvel idősebb nálam. Egyszerűen nevetséges, hogy mennyire nem jövök ki a korombeli pasikkal. Úgyhogy ma nekem is egy 40 feletti pasassal lesz randin, nem tudom, hogy mi lesz belőle.

Jelenleg azt érzem, hogy még olyan 3-4 év mire a tőlem pár évvel idősebb pasasokkal jól fogok tudni kijönni. Addig nem szeretnék egyedül lenni. Nem célom 40 feletti pasikkal lenni, viszont sok huszonéves nem eléggé férfi számomra.

2019. febr. 4. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Nem azt mondtam, hogy dagadt. A 170/69kg-ot hogyan jellemeznéd? Amióta beszélgetünk, több vele egykorú srác akar vele randizni. Soknak érzem a korkülönbséget, és ezt mondtam is. Megértette, de azóta beszélgetni akar, ami nincs ellenemre. Természetesen izgat is a dolog, de sok a húsz év.
2019. febr. 4. 11:17
 7/18 anonim ***** válasza:
59%
Én sem tudnám magam elkepzelni egy velem egyidős (30) éves sráccal. Mert az még nekem srác. 8eve volt egy velem egyidős párom, na ő amai napig anyucinal lakik, buli buli hátán. Én már akkor másra vágytam. Azota nekem családom lett, a második gyerekunket várjuk. Szerintem olyan 10ev minimum kell. Az én párom 18 évvel idősebb. Ezt (sem) lehet előre eltervezni. És pont nem érdekel h mit gondol más rólunk. Nekünk így jó. Ennyi
2019. febr. 4. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
93%
Valószínűleg pótapát. Az apja biztos lement cigiért és 12 éve nem jött haza. Ha ilyen lányokkal elkezdenél beszélni, biztos kiderülne, hogy a cslád nem teljesen okés szülei tuti elváltak, és nincs minden rendben otthon.
2019. febr. 4. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
8-asnál a pont!
2019. febr. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
24%

Nem hinném,hogy pótapát keres,szerintem elvétve akad olyan nagyobb korkülönbséges kapcsolat ahol ez áll a háttérben.


A lány vélhetőleg komolyabb mint a korban Hozzáillő srácok, és a kérdező szimpatikus Neki.

A 44 éves pasi még nem öreg, és ha fiatalosan gondolkodik még azonosan vélekedhetnek egy-egy témáról.

2019. febr. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!