Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Itt gyakorin miért az az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Itt gyakorin miért az az általános vélemény, hogy a 8-9 év korkülönbség (a férfi javára) már nagyon sok?

Figyelt kérdés
Szerinted is sok? Persze 18+os emberekről van szó.
2019. márc. 5. 22:57
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
46%
Nekem is sok. Soha nem volt több, mint 2 évvel idősebb barátom és nem is akarok. Az már másik korosztály.
2019. márc. 5. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
21%
És statisztikailag is bizonyítható, hogy minél nagyobb a korkülönbség, annál több a válás. A legalacsonyabb ott, ahol 1-2 év a különbség.
2019. márc. 5. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
32%
Attól függ,én férfiként nem sokallom , sőt,volt már több is.
2019. márc. 5. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem is sok.
2019. márc. 5. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
70%
Nem tudom, ez-e az általános vélemény. Nagyon soknak nem mondanám, de kicsit az. Mondjuk nem mindegy, hogy 28-19, vagy 46-38.
2019. márc. 5. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
34%
12 év van, ideális számomra. Én vagyok a nő, 35 alatt sose érdekeltek a férfiak igazán.
2019. márc. 5. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
12%
Itt a nők zöme már "kint van a korból", tehát bőven 25 fölötti a legtöbb. Ezért van az, hogy savanyú nekik a szőlő, hogy a legtöbb jó pasi a korosztályukból, igenis a 10 évvel fiatalabb hölgyek társaságát keresi és nem az övéket. Ezért vannak itt gyakorin. Nem ritka az sem, hogy őket is ez fiatalabb csajra cserélték le és hagyták ott akár több gyerekkel. Ezért ez a nagy ellenszenv itt.
2019. márc. 5. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
39%

Kicsit meg vannak még ragadva a múltban. Azt hiszik, hogy aki elmúlt 30 az már házasodni akar meg gyereket, amikor ez egyáltalán nincs már így.

A másik pedig, hogy mondjuk nők közül aki nem fiatal az nem feltétlenül van azzal tisztában, hogy a mai huszonéves srácok többsége nagyon gyerek még fejben. Egy kicsit érettebb lány aki komolyabban tervezni szeretne a párjával egyszerűen alig talál párt a saját korosztályában. (Természetesen fordított nemekkel is igaz.) Én is próbálkoztam 2-3 évvel idősebb srácokkal, de egyszerűen egyikőjük sem volt elég felnőtt ahhoz, hogy tervezni lehessen vele. A párom 11 évvel idősebb, nekem ennyire van szükségem ha hozzám illő párt akarok.

De persze ha van egy naív, fejben még gyerek huszonéves lány neki valóban sok lesz az a 8-10 év. Vele nem feltétlenül fognak egyezni a céljaik sem rövid, sem hosszú távon. Abból a 8 év különbségből mentalitástól függően lehet 2 meg lehet 15 év korkülönbséget is csinálni érzésre.

Egyébként azt valóban be kell látni, hogy sok párkapcsolat nem működik ahol ekkora korkülönbség van. De ez nem az életkor, hanem az eltérő érettség meg célok miatt van. Szóval ha jól akarjuk ezt a kérdést megválaszolni akkor van olyan kapcsolat, ahol nagyon sok 8 év, van ahol éppen megfelelő vagy még akár túl kevés is. Csak a két félen múlik.

2019. márc. 6. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
45%
Azt mondanám,hogy nem sok. Volt férjem és köztem 15 év volt az ő javára. Nem éreztem soha,hogy ennyi év lenne,jól elvoltunk,nem is emiatt váltunk el. Szerintem össze lehet csiszolódni.:) Néha volt olyan,hogy abbol az időszakból kérdezett amikor ő 18-19 éves volt,akkor csak nevettem,hogy 3-4 évesen én még nem jártam x szórakozó helyre,így passzolom a kérdést :D
2019. márc. 6. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
44%
Nekem pont ez lenne az ideális. Párommal 10 év van közöttünk, tökéletesen működik a kapcsolatunk, de ez annak köszönhető, hogyha nem is feltétlen érettebb, de biztos, hogy koravénebb vagyok a kortársaimnál. Munkámból kifolyólag is először általában valami internetes platformon találnak meg a leendő diákjaim (magántanár vagyok), sokszor beszélgetésbe megy át ez a megkeresés, és mindenki meg szokott döbbeni, hogy 23 éves vagyok :'). Remélem, 33 évesen nem leszek majd 43 :'). Szóval, igazából, ha a célok egyeznek, akkor nem lesz gond, sőt sokkal kényelmesebb lehet egy ilyen kapcsolat, mert pl. rengetegszer látok ilyen klasszikus problemákat barátnőim között, nálunk pl. ilyenek nincsenek. Hogyha meg a célok nem egyeznek, akkor tök mindegy ki hány éves.
2019. márc. 6. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!