Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szemétség, ha nem mondom el a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szemétség, ha nem mondom el a barátnőmnek akivel együtt lakom, hogy a fizetésem nem annyi amennyit ő tud?

Figyelt kérdés
Ezt úgy kell elképzelni, hogy van egy Bruttó összeg papíron, és ennek kapom a nettóját. Ez mellé feketén még kapok egy bizonyos összeget amit titokban tartok és egy számlára gyűjtöm.
2019. márc. 6. 20:12
 1/10 anonim ***** válasza:
47%
A fizetésed csak rád tartozik senki másra. Nem értem miért kéne neki tudnia .
2019. márc. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
66%
Te dolgod, de mi ebben a titok vagy miért titkolod? Oké, mi vállalkozók vagyunk, mindig változó a profit, de fogalmam sincs, hogy mennyit keres a párom. Ez annyira fontos?
2019. márc. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%
Magánügyed, bár nem teljesen értem mi a motiváció, hogy elhallgatod a feketét előle. Félsz, hogy lenyúlja? Valamire gyűjtesz?
2019. márc. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Az a kérdés, egy háztartásban éltek ?

Közös kassza van ?

Ha igen, akkor nagyon nem mindegy.

2019. márc. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Közös vagy külön kassza?
2019. márc. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ostobaság. Buta ember költözik össze olyan nővel, akitől ennyire kell félteni a fizetését.
2019. márc. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
93%

Együtt laknak!

Sztem szemétség, mert aztán itt fogsz puffogni x hónap múlva hogy nem bízik benned...vagy hasonlók.

2019. márc. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
90%

Hát ja. Így, hogy együtt éltek, most gyakorlatilag átßa$zod. Ez olyan, mintha adnád valakinek, hogy milyen csóró vagy, közben meg nem.

Nekem sem egészen világos, hogy sikerült a bizalom ezen szintjén összeköltözésig jutni.

2019. márc. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, hogy mennyire tervezel vele komolyan. Igazából neked kell magaddal elszámolni. Amíg nem vagytok anyagilag rossz helyzetben, addig szerintem nem nagy baj, ha kicsit gyűjtögetsz, de persze jobb lenne, ha együtt tennétek. Nem közös számlán, hanem megegyezés alapján, ki mit tud hozzátenni. Szükség esetén így pedig lesz mihez nyúlni.


De ha komolyan terveztek, javasolom, hogy az ilyen bizalmi dolgokat inkább beszéljétek meg, mintsem egymás háta mögött sunnyogtok.

2019. márc. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
53%
Nem szemétség, hanem öngondoskodás és józan ész.
2019. márc. 7. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!