Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Boldognak vagy csalódottnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Boldognak vagy csalódottnak kéne lennem emiatt?

Figyelt kérdés

Tavaly megismertem egy idősebb srácot. Akkor nekem Ő nagyon tetszett, Ő nem hogy le sem sz-rt, de még bunkó is volt velem. Az elmúlt 7 hónap alatt sikerült jó értelemben változnom, olyannyira, hogy most már én tetszem neki és nem fordítva. Nem annyira brutál módon, hisz felesége van, de flörtölgetett velem munka alatt, plusz Instán, Twitteren bekövetett, Face-n az összes képem végiglájkolta. És ezt mindössze azért, mert kockás hasam lett és sokat edzettem a fenekemre.


Nem tudom, hogy emiatt most büszkének kellenne lennem magamra, hogy elértem, amit akartam, vagy csalódottnak, hogy csak a testi adottságaim miatt érdeklődik irántam?

Hogyan kezeljem a helyzetet?


2019. márc. 8. 18:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Egy felszínes ember félrekacsintgat,ennyi történik.Ha nem lennél te,lenne más.Ennyi...
2019. márc. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedbe tojnék az egészre? Mit vársz? Felesége van, így se úgy se fogod komolyabban érdekelni akkor nem mindegy, hogy tetszik-e neki a segged vagy sem?
2019. márc. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Csak egy jó numera lennél neki.
2019. márc. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kárörömöt érezni,boldogságot,ha ez jobban hanbgzik,aztán beinteni elméletben,és tiltani mindenhonnan.
2019. márc. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!