Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is jogosan érzem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is jogosan érzem magam csalódottnak?

Figyelt kérdés

Tegnap nőnap volt, férjem nem hozott virágot. Szóban megköszöntött és mondta, hogy nem hozott virágot, mert ha beáll a sorba, akkor sose indulunk el (délután mentünk vásárolni).

Nekem ez nagyon rosszul esett.

Szeret engem, tudom, nem arról van szó, de tok szarul erzem magam emiatt.

Lehet, hogy pluszban a hormonok is rátesznek, mert terhes vagyok és kicsit érzékenyebb. De úgy erzem alapból is csalódott lennék.


2018. márc. 9. 05:40
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
A virág/csoki/bonbon ilyenkor semmi más, mint gesztus. Mivel szóban elhangzott valami, ahogy írtad is, részemről ez teljesítettnek minősül. Egyébként is olyan fölösleges a nőnap, semmi értelme nincs (tisztában vagyok vele, h miért alakult ki, de a mi kortársainkat ez már nem érinti).
2018. márc. 9. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
79%
Volt sokszor hogy èn sem kaptam virágot.
2018. márc. 9. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
54%

Férjem se virágot hozott, mert lekéste volna a vonatát. Viszont hozott egyet a kedvenc nasimból, és este jól megünnepelte, hogy nőnek születtem. 😍

Szerintem ez ilyen szocreál munkahelyi ünnep, családon belül nincs sok értelme megtartani.

2018. márc. 9. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
78%

Emiatt nem lennék csalódott.

Elég a csoki / puszi vagy a csoki puszival. (: Ha ezek sincsenek, az sem zavar.

Szeressen, ez a lényeg. Mindegy, hogy virággal vagy anélkül.

2018. márc. 9. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Nálam az a minimum hogy legyen annyi egy férfiben hogy ad egy szál virágot,vagy valami apróságot.A nőnap nem ugyanaz mint a valentin nap.Ez érvényes név-és szülinapra is.Ismerkedés első évében kiderül mennyire surmó egy pasi.Ha az,eleve nem lesz a férjem.
2018. márc. 9. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!