Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Felnőtt férfiak! Tetszenek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felnőtt férfiak! Tetszenek nektek fiatalabb lányok?

Figyelt kérdés
Ha igen, melyik lenne az a legfiatalabb életkor, ami alatt már nem tetszenének lányok, hölgyek?
2019. márc. 8. 19:41
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Akkor van esély arra, hogy egy 30 körüli férfinak megtetszem?
2019. márc. 8. 22:35
 12/15 anonim ***** válasza:

36 vagyok, és igen vannak huszon éves lányok akik megtettszenek akár csak külsőre.

Kapcsolatot viszont nem igazán tudnék a huszas évei elején járó nővel elképzelni. Esetleg ha valaki nagyon felnőttesen gondolkodik, viselkedik, akkor talán.

2019. márc. 8. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Én 23 éves vagyok, és az élettársam 32 éves. Semmilyen hátránya sincs. :) Igazából, olyan mintha "fiatalon tartanám", mivel elég életvidám vagyok, és nem hagyom begyöpösödni a mindennapokban. :)

Viszont egy ilyen korú férfi(aki normálisabb), vannak elvárásai. Nem csak az,hogy jó legyél az ágyban, vagy csak jól nézz ki. :) És ettől is jobb ez a helyzet.

2019. márc. 9. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

39 vagyok, és kinézetre az egyetemista korú lányok már tetszenek. Az más kérdés, hogy kapcsolatot nem kezdenék velük, mert még nagyon gyerekesek.



A 27-28 éves korosztály viszont már tökéletes

2019. márc. 9. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Kérdező. Mennyi idős vagy? :)
2019. márc. 9. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!