Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 1-től 10-ig terjedő skálán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1-től 10-ig terjedő skálán mennyire tartod magad kedves embernek, és elfogadónak a másként gondolkodókkal szemben?

Figyelt kérdés
Légyszíves őszintén válaszolj, hiszen arc nélkül vagy!
2019. márc. 9. 14:45
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
A 82%-os a válaszai alapján kicsit sem toleráns, de mindegy. Mondtam, hogy őszintén, mert arc nélkül megy, mit kell kamuzni?
2019. márc. 9. 15:13
 12/23 anonim ***** válasza:

Hmm, kedves főleg nőkkel és gyerekekkel vagyok, ők nem értik félre.


Elfogadni meg csak azokat nem fogadom el, akik nem fogadnak el másokat. Pl nácikat vagy homofóbokat nem fogadok el.


Szerintem a kettő nem függ össze. Lehetsz jó ember anélkül, hogy kedves lennél mindenkivel. A kedvesség egy viselkedés, az elfogadás tulajdonság. Inkább legyen velem valaki kevésbé kedves, de elfogadó, minthogy mosolyogva mondja, hogy semmi baj velem amúgy, de pokolra fogok jutni.

2019. márc. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
77%

Kedvesség: 0.

Elfogadás, ha az illető nem hülye: 7

Elfogadás, ha az illető hülye: 0.

2019. márc. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

Többnyire kedves vagyok. Ennek az az egyik oka, hogy a környezetemtől is többnyire hasonló bánásmódot várok el. Azt nehezen tudom megérteni, amikor valaki arra panaszkodik, hogy nem jófejek vele mások, miközben ő maga sem viszonyul úgy hozzájuk.


kb. 7-9 között váltakozik, függ attól is, hogy mások milyenek velem szemben. Senkivel sem vagyok alpári bunkó, de tudok szurkálódó, nyers is lenni olyanokkal szemben, akikről úgy gondolom, hogy kiérdemelték.


Elfogadó alatt nem tudom mire gondolsz. Nem szólok bele mások életébe, de ha valakivel nem értek egyet, akkor inkább lesz*rom az illetőt, nem kötekszem vele.

2019. márc. 9. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
# 11 Inkább ne írj ki kérdést, ha nem fogadod el a válaszokat. Arctalan oldalon honnan a bánatból kéne megállapítani, hogy ki kamuzik? Csak akkor őszinte valaki, ha 0-5 pontot ír?
2019. márc. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
#15 az 82%-os egy ismert szélsőséges csapat vezére, szóval elég ismert. Egyik kedvenc szava,a "lúzer", a "nőgyülő" mellett szóval kb annyira toleráns, mint az a kockabajszos úriember régebben. A ő szektájához is szokták hasonlítani azt a bizonyos modern szélsőséges irányzatot ;)
2019. márc. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Kedvesseg 8, elfogadas 5.
2019. márc. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:

Így van, a 82%-ost fel lehet eléggé ismerni.


Alapvetően nem hülye nő, de rendkívül elfogult a saját nemével szemben. Tipikus hangadó a kifejezetten provokatív kérdéseknél, és a másként gondolkodókkal kicsit sem toleráns.

2019. márc. 9. 16:38
 19/23 anonim ***** válasza:
Mi a phasz, két hónapig nem gyakorizok, erre az első válaszomnál rám húznak valami konteót. Hát oké, ti tudjátok, gondolom hihetetlen, hogy több azonos százalékkal rendelkező válaszoló is van az oldalon...
2019. márc. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Ez attol fugg,hogy a kedves maskent gondolkodo,mennyire tartja tiszteletben az en velemenyem vagy mennyire akarja minden aron ram tukmalni az o allapontjat... Ha valaki velemenyt mond,ami elter az enyemtol,azzal semmi problemam nincs,de amikor valaki minden aron meg akar gyozni,es konkretan azert nez hulyenek mert en maskepp gondolkodom...na az ilyenekkel mar egyaltalan nem vagyok elfogado es tolerans.

Legyen az rokon,barat,csaladtag,idegen ha intellgensen meg tuja fogalmazni az enyemtol eltero velemenyet annelkul hogy ram akarna eroltetni a nezeteit,akkor teljesen elfogado vagyok(8-9),ha valaki ennek az ellenkezoje akkor a toleranciam 1-2re csokken. :D.

Kedves nem igazan vagyok senkivel,inkabb jofej,aki megadja minden olyan embernek a tiszteletet,aki megerdemli azt.

2019. márc. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!